Kargo adresini eksik yazınca ne olur?

Kargaşa

Hectopat
Yer
Ankara
Bershka'dan ayakkabı almıştım. Adres yerine evimi yazarken dikkatsizce yazdım karakter sınırını görmedim. Şimdi teslimat adresini değiştiremiyorum. Değişmek istediğimde "kargonuz transfer aşamasındadır." diyor. Transferden sonra teslimatı değiştirmeye çalışsam olur mu? Ayrıca girdiğim adreste direk sitenin konumu fakat Google'a yazınca başka siteler çıkıyor.

Bershka'dan ayakkabı almıştım. Adres yerine evimi yazarken dikkatsizce yazdım karakter sınırını görmedim. Şimdi teslimat adresini değiştiremiyorum. Değişmek istediğimde "kargonuz transfer aşamasındadır." diyor. Transferden sonra teslimatı değiştirmeye çalışsam olur mu? Ayrıca girdiğim adreste direk sitenin konumu fakat Google'a yazınca başka siteler çıkıyor.

Kargoyu getiren kurye eğer işini tam yapan biriyse üşenmeden seni arar ve bulamadığını söyler. Aramazsa kargon muhtemelen şubeye gider, alırsın.

Hocam şubeye gidip alsanız daha iyi olur. Başka birinin eline geçebilir yada 3 gün almayıp şubede beklerse geri döner.

Doğru yazsan bile düzelttiriyorlar :D geçenlerde kargomu getiren abi adres yanlış babanı tanımasam getirmezdim dedi satan adam kargoyu verirken adresi no 27 1 kat şeklinde yazdığı için NO271 kat olarak geçmişler kargoya oda haliyle kabul olmamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı