Kargo ücreti ne olur?

StarlendS

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker - Yayıncı - Editör - Satış ve Pazarlama Uzmanı - Sosyal Medya Uzmanı - Medya yöneticisi - İçerik yöneticisi - Marka temsilcisi - Kitle yöneticisi - İçerik strateji uzmanı
Son düzenleme:
Sahibinden kasayı almak isteyen müşterim var.
Kargoyu yarıya yarıya anlaştık gibi.

Koli içeriğinde kasa, ekran kartı ve anakart kutusu olacak sadece? Maliyet ne olur?
Kasa linkim: FRISBY FC-8860G-650 650W USB 3.0 MidT GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

İstanbul Başakşehir'den - kadirli Osmaniye'ye göndereceğim.
Yardımcı olursanız çok makbule geçer.
İstediğiniz kargo şirketinin sitesine girip ordan fiyat alabilirsiniz.

Koli içeriğinde kasa, ekran kartı ve anakart kutusu olacak sadece? Maliyet ne olur?
Kasa linkim: FRISBY FC-8860G-650 650W USB 3.0 MidT GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Hangi firmayla gönderecekseniz o firmanın kargo ücreti hesaplama kısmından bakabilirsiniz 300 TL'yi geçer.

300 TL geçer mi?

Şahıs gönderiminde genellikle pahalı olur, ortalama ufak bir kutu (2 desi) ekran kartı siparişi ettim satıcı şahıs ve yurt içi ile yolladı kutu küçük 40-45 cm falan 205TL ödedim kasa ise fazla tutacaktır 300-400'ü geçebilir.

Şahıs gönderiminde genellikle pahalı olur, ortalama ufak bir kutu (2 desi) ekran kartı siparişi ettim satıcı şahıs ve yurt içi ile yolladı kutu küçük 40-45 cm falan 205TL ödedim kasa ise fazla tutacaktır 300-400'ü geçebilir.
50x50 koliye sığar gibi benim kasa ve kutular

@izoo @izoo @Burak İncehasan @Justosious tahmini en olur 50x50 koliye

Yeni konular

Geri
Yukarı