Kargo ASUS'a teslim edilemedi

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce laptopumda sıkıntı çıktığı için servise kargoladım. Bugün kargo durumunu bakayım dedim ve teslim edilemediğini gördüm. Acaba daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu yoksa ben ilk miyim veya ne yapmam lazım?

Teslim edilemedi mi yazıyor, yoksa henüz teslim edilmemiş mi? Çünkü 2 gün önce gönderdiyseniz daha ulaşmamış olabilir. Bugün Pazar kargolar çalışmaz.

Teslim edilemedi mi yazıyor, yoksa henüz teslim edilmemiş mi? Çünkü 2 gün önce gönderdiyseniz daha ulaşmamış olabilir. Bugün pazar kargolar çalışmaz.

Hocam cuma gönderdim şimdi attığım ekte tam olarak ne yazdığını görebilirsiniz.

Cumartesi pazar servis çalışmıyor olabilir. Pazartesiyi bekleyin derim.

Hocam yarın kargonun son günü diyor ne yapmalıyım sabahın 8.30'unda arasam mı kargoyu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230611_124248_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20230611_124248_com.huawei.browser.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 56
Her şey yarın belli olur, ben ASUS'un yarın alacağını düşünüyorum.

Umarım hocam yoksa tekrar gelecek vs 1 hafta kaybederim ve pek hoş olmaz. Peki sizce aramalı mıyım yarın ASUS veya MNG'yi.

En iyisi arayıp bir sorun, yarın belli olacaktır.

İşlemler bitince servisin nasıl sonuçlandığını bizimle paylaşabilir misiniz?

En iyisi arayıp bir sorun, yarın belli olacaktır.

İşlemler bitince servisin nasıl sonuçlandığını bizimle paylaşabilir misiniz?

Tabii ki hocam cihaz ulaşsın sonrasında sizi bilgilendirmek sıkıntı değil.

Kargoda konusunda herhangi bir gelişme var mı?

Evet hocam bugün dağıtıma çıktı ASUS'un sitesinde de belirttiğiniz sorun inceleniyor tarzı bir şey yazıyor. 3 günde en geç sorun tespit edilir diyor bakalım ne olacak. Ben size yeni gelişme olduğunda haber veririm.

Kargoda konusunda herhangi bir gelişme var mı?

Hocam son gelişmelerden bahsedeyim 2 gündür onarım durumunu internetten takip edemiyordum bende aradım direkt. İşte ekranın değişim kararı alınmış olduğunu söyledi yarın tekrar aramayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı