Kargo başka bir şirketin şubesine ulaşır mı?

aflowe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Dolap'tan bir ürün sipariş ettim ve adres kısmına 3-4 dk uzağımda olan bir Sürat Kargo şubesi yazdım. Satıcı Aras Kargo ile kargolamış. Kargo şubeye ulaşır mı? Yoksa hangi adımları izlemeliyim?

Merhaba. Dolap'tan bir ürün sipariş ettim ve adres kısmına 3-4 dk uzağımda olan bir Sürat Kargo şubesi yazdım. Satıcı Aras Kargo ile kargolamış. Kargo şubeye ulaşır mı? Yoksa hangi adımları izlemeliyim?
Almayabilirler. Almazlarsa da suçlayamaz kimse bence. Sonuçta hem kendi şirketleri değil hem de orada çalışanların adına gelmiyor sonuçta. Şubeyle görüşün bence önlem olarak.

Ulaşır en kötü adamlara çıkıp ben orada şubede çalışıyorum der bıraktırırsın. Yani Aras Kargo bırakır ama Sürat çalışanı alır mı bilemem (sizi tanımıyorsa).

Peki ne yapmam lazim? Arayıp adresi değiştireceğim o zaman.

Deneyin önce olmaz ise aras şubesini arayıp şubeden alacağınızı belirtirsiniz en kötü.

Sonuçta hem kendi şirketleri değil hem de orada çalışanların adına gelmiyor sonuçta.

Şirket farkını takacaklarını çok sanmıyorum ama sorumluluk almazlar kaybolma ihtimali yüksek şubede.

Deneyin önce olmaz ise aras şubesini arayıp şubeden alacağınızı belirtirsiniz en kötü.

Şirket farkını takacaklarını çok sanmıyorum ama sorumluluk almazlar kaybolma ihtimali yüksek şubede.
Arkadaşlar, takip sitesinden baktığımda varış şubesini yakınımdaki bir Aras Kargo şubesi ile değiştirmişler. Yani sorun yok sanırım. Ama yine arayıp teyit edeceğim.

Arkadaşlar, takip sitesinden baktığımda varış şubesini yakınımdaki bir Aras Kargo şubesi ile değiştirmişler. Yani sorun yok sanırım. Ama yine arayıp teyit edeceğim.

Varış şubesi zaten sizin oradaki Aras Kargo şubesi olur, oradan dağıtıma çıkıp verdiğiniz adrese gider. Bırakmaması için şubeyi arayın şubeden alacağınızı belirtin adres değişikliğinden daha kısa sürer bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı