Kargo bilgilendirmede aynı şeyi iki kez yazmış

ALPERxd

Centipat
Daha fazla  
Kargom Kilis şehrine gelecek ama aynı bilgiyi iki kez vermiş yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_3456.png
    IMG_3456.png
    126,2 KB · Görüntüleme: 34
Kargo hangi kargo? Sürat Kargo demeyin lütfen, saygılar.

Bazen iki kez yazabiliyorlar, ama bu farklı saatlerde atılmış. Kargonuzu bekleyin, tahmini teslimat süresi nedir?
Neden ki hocam? Sürat kargo da 2 kez sorun yaşadım 1. Ürün elime geçmedi ama ürün teslim edildi dediler müşteri hizmetini aradım yanlışlık oldu dediler iletiyorum dedi ertesi gün geldi. 2. Planan teslim tarhini yazmışlar o tarihte gelmedi normaldir dedim sonuçta tahmini yazılmış birşey dedim sonra planan tarih değişti dedikleri tarihte yine gelmedi sonra teslimat şubelerini biraz bize yakındı gidip elden kendim almak zorunda kaldım siz ne gibi sorunlar yaşadınız merak ettim doğrusu.

Neden ki hocam? Sürat kargo da 2 kez sorun yaşadım 1. Ürün elime geçmedi ama ürün teslim edildi dediler müşteri hizmetini aradım yanlışlık oldu dediler iletiyorum dedi ertesi gün geldi. 2. Planan teslim tarhini yazmışlar o tarihte gelmedi normaldir dedim sonuçta tahmini yazılmış birşey dedim sonra planan tarih değişti dedikleri tarihte yine gelmedi sonra teslimat şubelerini biraz bize yakındı gidip elden kendim almak zorunda kaldım siz ne gibi sorunlar yaşadınız merak ettim doğrusu.
Hocam kargomu kaybettiler, ondan sonra neyse sıkıntı yok dedim 1 gün sonra getirdiler. Sonra farklı bir kargomu, şube 2 gündür dağıtıma çıkarmadı sebebi ise araç gelmemesiymiş.

@cumali_032 Aras kargo tahmini teslim yarını gosteriyor anlamdım iki kez niye yazdı monitor almıştım
İki kez yazmasında sorun yok, bazen hata olabiliyor bazen transfer olduğunu tekrar belirtmek için yapıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı