Kargo çıkış ili ne demek?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Arkadaşlar kargo çıkış ili ne demek oluyor. Kargo Kayseri'den mi çıkmış oluyor?

71829E6F-15B5-4664-8FAC-72FFEC32F5FE.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayın 17'sinde almış olduğum BT adaptorüm bugün sabah saatlerinde ilime ulaştı hatta dağıtıma çıktığını bile görüyorum. Ayrıca oturduğum il oldukça küçük bir il olduğundan anlayamadım tahmini teslim tarihi yarın olmasını. Bir de bu Agt'de kuryenin konumu da yazardı.( her ne kadar çalışmasada) bugün gelir mi sizce? 😅

Dosya Ekleri

• AA91F3F1-FE96-4E7B-B1D3-A6DEF2A671EA.jpeg
    AA91F3F1-FE96-4E7B-B1D3-A6DEF2A671EA.jpeg
    68,4 KB · Görüntüleme: 30
Gönderiniz transfer merkezinden çıkmış, teslimat şubesine geçtikten sonra direk dağıtıma çıkacak.

Kayseri'de olmama rağmen 2 gün geçti hala gelmedi bayramı bahane ediyorlar daha bayram olmadan.

Evet Kayseri'den çıkmış oluyor ne aldınız merak ettim ben bıçak almıştım o gelmişti 1 günde elime ulaşmıştı.

Şarj aleti aldım 2 gün oldu hala gelmedi aynı şehirdeyim bir de.

Normalde gelmesi lazım 2 günde İstanbul'dan gelir.
Bilmiyorum banada garip geldi.

Normalde gelmesi lazım 2 günde İstanbul'dan gelir.

Ürün Ankara'ya gitmiş hocam müşteri hizmetlerini aradım en yakın transfer merkezi orasıymış işte belirli testlerden geçiyormuş falan filan bir şey söyledi pek inandırıcı gelmedi Şikayetvar'a yazdım bekliyordum sizce de çok saçma değil mi?

Kargonun gönderilmesi için teslim edildiği şubeyi belirtiyor. Kargo Kayseri'de kargo şubesine gönderilmek üzere teslim edilmiş.

Ürün Ankara'ya gitmiş hocam müşteri hizmetlerini aradım en yakın transfer merkezi orasıymış işte belirli testlerden geçiyormuş falan filan bir şey söyledi pek inandırıcı gelmedi Şikayetvar'a yazdım bekliyordum sizce de çok saçma değil mi?

Gönderiniz transfer merkezinden çıkmış, teslimat şubesine geçtikten sonra direk dağıtıma çıkacak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı