Kargo gönderirken paket mi dosya mı seçmeliyim?

Yusuf1283

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX4080, İntel 13700HX, 32GB SAMSUNG RAM, 2 TB SSD
Merhaba, ben kargo gönderimi yapacağım fakat adrese kurye çağırmada seçenekler arasında evrak-dosya seçeneği ve de koli-paket seçeneği var. Koli paket seçtiğimde illaki bir paket seçeneği yapmam gerekiyor -galiba kurye yanında paket getirecek- fakat ben kargo poşeti içerisinde gönderim yapmak istiyorum. Dosya-evrak seçersem de sanki göndereceğimle çelişkili olarak absürt geliyor. Sizce koli-paket mi seçmeliyim yoksa evrak-dosya mı? Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Ayrıca mesela dosya-evrak seçince tek bir fiyat var. Desi falan hesaplamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağırlıktan kaynaklı hocam. Göndereceğiniz şey a4 boyutundan biraz daha büyük bir pakete sığıyorsa ve hafifse evrak daha büyükse ağırsa paket seçmeniz lazım.

Ağırlıktan kaynaklı hocam. Göndereceğiniz şey a4 boyutundan biraz daha büyük bir pakete sığıyorsa ve hafifse evrak daha büyükse ağırsa paket seçmeniz lazım.
Anladım fakat bu gelen kurye yanında paket getirecek mi mesela xs s m l gibi boyutları var.Yoksa ben kendi kargomu paketleyip ona göre hangisinin ölçülerine uygunsa onu seçip kurye isteyeceğim ve de adam benden alacak mı?

Bu süreç nasıl işliyor bilmiyorum ama muhtemelen getirecektir paketi sen yine de bir poşete sar bantla garanti olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı