Kargo gümrükte kalır mı?

Ne yapacağım konusu hakkında kararsızım ürünü alıp almamak konusunda, ürün özellik olarak beni tatmin etti ama sizce almalı mıyım? Almamalı mıyım?

Ek olarak resmi sonradan fark etrim nasıl kaldıracağım hakkında bir fikriniz var mı?

Resmin olduğu yorumun altında solda düzenle seçeneği var. Ona basılır ve çıkan pencerede link silinir. Altta kaydet ile devam edilir.

Alma olayına gelince. Ekim ayında ürünü eline almış olanlar var. Yani aşağıda yorumlara bakılırsa teslim alanlar var. Yani ne gelir diyebilirim veya ne de gelmez diyebilirim.

Resmin olduğu yorumun altında solda düzenle seçeneği var. Ona basılır ve çıkan pencerede link silinir. Altta kaydet ile devam edilir.

Alma olayına gelince. Ekim ayında ürünü eline almış olanlar var. Yani aşağıda yorumlara bakılırsa teslim alanlar var. Yani ne gelir diyebilirim veya ne de gelmez diyebilirim.

Bende biraz düşünceliydim ama ürünü alanların attığı resim olsun yaptıkları geri dönüş olsun beni almaya meellendirdi. Türkiye'de olsa bu tarz 20000 mha kablosuz powerbank alacağım ama çok araştırmama rağmen denk gelemedim denk gelen 10000 mhalık ürünler ise bu modellerin aynısı. Aynı ürünü bu tarz yerlerden getirtip pahalıdan sattıklarını düşünüyorum. Bu yüzden AliExpress'den mi alsam diye tereddüte düştüm.

Konu ile bağımsız ama varsa bu tarz 20000 mha kablosuz powerbank ya da bu ürüne benzer ürün yurt içi yurt dışı fark etmeksizin paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Düzenle seçeneği sanırsam yeni atılan mesajlarda gözüküyor. Mesajı ben bayağı sonradan gördüğüm için düzeltemiyorum maalesef. Rapor attım mesaja umarım kaldırılır.

Geri
Yukarı