Kargo kaç kere dağıtıma çıkar?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Kargo çalışanları gün içinde sadece bir kere mi dağıtıma çıkar? Sabah aldığı kargoları bütün gün dağıtır mı? Yoksa kargolar bittikçe yeni gelen kargolar arabaya yüklenip tekrar dağıtıma çıkarılır mı?

Sabah bütün araçlara kargo dağıtımı yapılır onlar bütün gün kargolarını dağıtır. Kalan kargoları bir köşeye ayırırlar ve yeni kargolar yüklenince ilk dünden kalanları yüklerler sonra yeni kargoları dağıtırlar.

Sabah bütün araçlara kargo dağıtımı yapılır onlar bütün gün kargolarını dağıtır. Kalan kargoları bir köşeye ayırırlar ve yeni kargolar yüklenince ilk dünden kalanları yüklerler sonra yeni kargoları dağıtırlar.
Bir keresinde akşam 10’da Kargo gelmişti. Öğlen gelmişti dağıtım merkezine.

Kargo çalışanları gün içinde sadece bir kere mi dağıtıma çıkar? Sabah aldığı kargoları bütün gün dağıtır mı? Yoksa kargolar bittikçe yeni gelen kargolar arabaya yüklenip tekrar dağıtıma çıkarılır mı?

Gün boyu dağıtır dağıtım süresi bitince yarına kalır kaldığı yerden devam eder sonuç olarak sıra gelir.

Bir keresinde akşam 10'da Kargo gelmişti. Öğlen gelmişti dağıtım merkezine.

İlk defa akşam 10'da kargo geldiğini duyuyorum. Kargo firmaları 6'da paydos eder ve kalan kargoları yarın ilk başta dağıtırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı