Kargo şirketinde çalışmaya başladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam sizce zorlanır miyim 1 ay süre ile? Okuluma tabii ki devam edeceğim. Bisiklet alacağım 2.5k civarına, dağıtımda ise arabaya biniyormuşuz, 2 kişi biri sürüyor ben de dağıtacağım. 80×25-26, nasıl sizce ücreti?
Dostum işte çalışmak kolay değildir her işin zorluğu vardır cidden yapamayacağınızı düşünüyor iseniz başlamayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizinde düşüncenizi bekliyorum.
Bak dostum şöyle söylemem lazım kargoda çalışmak yorucudur dağıtım için diyorum. Ama yaşın 16 yani hızlı ve çevik oluyorsun doğal olarak bence yapabilirsin ama biraz yorulursun, özellikle ilk günler çok yorgun düşebilirsin pes etme.

Merhabalar, bugün kargoda işe alındım, konusunu açmıştım. Dağıtıcı olarak çalışacağım. Günlük 70+10 veriliyor. 16 yaşındayım, okulu bırakmayacağım yanlış anlaşılmasın, 1 aylığa girdim. Düşünceleriniz nedir? Mantıklı mı sizce?
Kanunen 18 yaş altı ağır işte çalışması yasak. Ya sizi sigortasız çalıştırıyorlar ya da bazı şeyleri eksik söylüyorsunuz.

Bak dostum şöyle söylemem lazım kargoda çalışmak yorucudur dağıtım için diyorum. Ama yaşın 16 yani hızlı ve çevik oluyorsun doğal olarak bence yapabilirsin ama biraz yorulursun, özellikle ilk günler çok yorgun düşebilirsin pes etme.
Hocam katılıyorum size, hızlıyımdır aslında, pes etmem.
Kanunen 18 yaş altı ağır işte çalışması yasak. Ya sizi sigortasız çalıştırıyorlar ya da bazı şeyleri eksik söylüyorsunuz.
Eksik söylemedim, sigorta 1 ay için neden olsun ki ?

Tanıdığımız olmadan da çalışabilmek için yapabileceğimiz başvuru yeri var mıdır? Bilen varsa yazabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı