Kargo şubeden teslim alınabilir mi?

Merhaba, böyle yapmak istiyorum. Adrese şubeden teslim almak istiyorum desem not olarak olur mu? Dolap uygulamasından alacağım.
Yollayan kişiye söylemeniz gerek. Çünkü taşımacılıktan sonra dağıtım ile sizin evinize gitmesi ekstra ücret zaten. Opsiyonel gibi düşünebilirsiniz.

Ben iade etmiştim. Emin değilim ama alınabileceğini düşünüyorum.ama tabii satıcı sorun çıkartırsa bilemem.

Hocam şöyle yapın ben de aynı şekilde satın alım yapıyorum. Öncelikle satıcıya yorum olarak kesin olarak hangi kargoyla göndereceğini sorun. Mesela PTT dedi diyelim. Dolap ayarlardan adres ekle seçeneğine girip size en yakın PTT şubesinin adresini girin oraya. Telefon numaranız falan aynı olsun. Adresin sonuna da şubeye bırakın ben oradan teslim alacağım yazın. Hiçbir sıkıntı çıkmıyor. Kargo takipten kontrol edin şubeye ulaştığı zaman gidip teslim alın.

Hocam şöyle yapın ben de aynı şekilde satın alım yapıyorum. Öncelikle satıcıya yorum olarak kesin olarak hangi kargoyla göndereceğini sorun. Mesela PTT dedi diyelim. Dolap ayarlardan adres ekle seçeneğine girip size en yakın PTT şubesinin adresini girin oraya. Telefon numaranız falan aynı olsun. Adresin sonuna da şubeye bırakın ben oradan teslim alacağım yazın. Hiçbir sıkıntı çıkmıyor. Kargo takipten kontrol edin şubeye ulaştığı zaman gidip teslim alın.

Çok teşekkürler hocam siz hangisini önerirsiniz kargo firması olarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı