Kargo teslim edilmesi gereken yerden farklı bie kişiye gitti

Sonra ne olmuştu?
Sanayideki bir adama gitmiş. Adam LPG tüpü beklerken karşısında kitap görünce şok olmuş. Daha sonra üstündeki numarayı arayıp babama ulaştı. Ve de kitapları aldık. Ama anlamadığım şu, kargolar adrese göre gelmiyor mu? Nasıl oluyor hala aklım almıyor.

Not: Kargo şubesi sanayideydi. Sanırım hızlıca halledelim demişler.

Sanayideki bir adama gitmiş. Adam LPG tüpü beklerken karşısında kitap görünce şok olmuş. Daha sonra üstündeki numarayı arayıp babama ulaştı. Ve de kitapları aldık. Ama anlamadığım şu, kargolar adrese göre gelmiyor mu? Nasıl oluyor hala aklım almıyor.

Not: Kargo şubesi sanayideydi. Sanırım hızlıca halledelim demişler.

Ben en MNG karogoyu aradım. Belirtilen adrese teslim edildi denildi. Servispoint’i aradım daha kayıt edilmedi dedi. Arayıp zorla kayıt ettirsem mi ürünü acaba? Aramasam ne zaman kayıt ederler acaba?

Ben en MNG karogoyu aradım. Belirtilen adrese teslim edildi denildi. Servispoint’i aradım daha kayıt edilmedi dedi. Arayıp zorla kayıt ettirsem mi ürünü acaba? Aramasam ne zaman kayıt ederler acaba?
Bence o kadar ümitlenme. Eğer kargonun gittiği adam düzgün biri değilse artık eşyana veda etmelisin.

Hayır, ürün şu an servispoint MSI servisinde. Kayıt ediyorlar tek tek ürünleri. Yoğunluktan biraz geç kayıt ediyoruz dedi. Arayıp zorla kayıt ettirsem mi?
Bilemem. O kayıt eden adamın insafına ve bıkkınlığına bağlı. Eğer adam çabuk bıkan biriyse "Tamam lan yapıyoz!" deyip yapabilir. Ya da insaflı biriyse. Ancak bu senin aleyhine de olabilir. İnşallah olur.

Geri
Yukarı