Kargo ücretleri ne kadar?

sametkrpnr

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Bir e-ticaret sitesi açmayı düşünüyorum. Sitede sticker, bronş tarzı ürünlerin satışını yapacağım. Kargo ücretlerini öğrenmek için sitelere girdiğimde en ucuz kargonun 22TL olduğunu gördüm. Ben mi yanlış hesaplıyorum bilmiyorum.
UPS sitesinden hesapladım. Bursa İstanbul arası 22TL gözüküyor.
Desi oranı: 1.600

Eki Görüntüle 1119800

1627394246464.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ticaret yapacaksanız anlaşmalı kargo firmanızın olması lazım. Yoksa tek tek göderim yapmakta sıkıntı çekersiniz ve daha pahalıya gelir. Ürünlerin ağırlığına göre gönderim fiyatları belirleniyor. Sadece sticker türü gönderimler için 22 TL fazla. UPS'den kaynaklı olabilir. En güzeli bir şubeye gidip oradan öğrenmek.

Bir e-ticaret sitesi açmayı düşünüyorum. Sitede sticker, bronş tarzı ürünlerin satışını yapacağım. Kargo ücretlerini öğrenmek için sitelere girdiğimde en ucuz kargonun 22TL olduğunu gördüm. Ben mi yanlış hesaplıyorum bilmiyorum.
UPS sitesinden hesapladım. Bursa İstanbul arası 22TL gözüküyor.
Desi oranı: 1.600

Eki Görüntüle 1119800

Eki Görüntüle 1119801
Anlaşma yaparsanız fiyatlar ucuzlar. Yurtiçi Kargo ile anlaşmanızı öneririm. Annem de vergi muafiyetli esnaf olarak e-ticaret sitesi açmıştı. Yurtiçi Kargo ile çok sıkıntı yaşamadık. Sadece bi' kere kargonun kim tarafından karşılanacağını söylememiştik. Onda da alıcıya yansıtılmış ama kargoyu verdiğimiz şubedeki bizimle ilgilenen eleman durumu iletince biz ödemiştik geri.

Geri
Yukarı