Kargoda UPS nedir?

Yalan söyleyecek halim yok yalan söylesemde elime bir şey geçmiyecek zaten. Ben arkadaşa başka kargo firmasını öneriyorum.
Yurtiçi kargo zilime basmadan evde yoktunuz kağıdı bırakıyor, Sürat Kargo 5 gün teslimat yapmıyor ve şubeye gidiyorum kargom yerde sürünüyor ben arıyıp buluyorum, PTT zaten 1 haftada zor getiriyor, Aras Allaha emanet zaten. O zaman arkadaş bir araç kiralasın özel olarak getirsinler sizin mantıkla hareket edeceksek :D

Üstünden 6 gün geçmesine rağmen kargomu hala şubede "sonraki teslim tarihi için bekletiliyor" diyen kargo şirketi. Bulunduğum yerde şubeleri yok ki gidip alayım.
Diğer konulara bakıp keşke yorum yazsaydınız. "Black friday" denen indirim günlerindeyiz, bunun için gecikiyor.

Yurtiçi kargo zilime basmadan evde yoktunuz kağıdı bırakıyor, Sürat Kargo 5 gün teslimat yapmıyor ve şubeye gidiyorum kargom yerde sürünüyor ben arıyıp buluyorum, PTT zaten 1 haftada zor getiriyor, Aras Allaha emanet zaten. O zaman arkadaş bir araç kiralasın özel olarak getirsinler sizin mantıkla hareket edeceksek :D
Bana görede Sürat ile Yurt içi çok iyi teslimatlarda UPS kadar sıkıntı yaşamadım.

Diğer konulara bakıp keşke yorum yazsaydınız. "Black friday" denen indirim günlerindeyiz, bunun için gecikiyor.
Bak arkadaşım Hepsiburada üzerinden Steelseries arctis 3 aldı pazar günü verdi siparişi salı günü elindeydi. Ben ondan önce verdim 4 gün önce ve geçen haftadan önceki perşembeydi aradan geçen zamanı söylememe gerek yok herhalde ?

Hayır, ürün bulunduğum şehire çoktan geldi fakat bir türlü dağıtıma çıkmıyor. Adana'ya özel bir Black friday yapılıyorsa bilemem.

Şubeyi arayıp bilgi alınız. Sormaktan veya beklemekten başka çare yok.
İşte ah o telefonu acsalar konuşacak birisini bulsam tüm derdimi yüzlerine vuracağım. Telefon hangi saatte ararsam arayayım meşgule düşüyor. Yarın UPS müşteri hizmetleri ile iletişime geçeceğim. Olmadı Sikayetvar beni bekler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı