Kargoda UPS nedir?

Şube telefonu açımyormu acaba ne araması direk meşgule atıyor. Sende şikayetvar a şikayet oluştur ben oluşturdum bile.
Yarın sabah takip sisteminde dağıtıma çıktı yazısını goremezsem oluşturacağım. Bölgesel olarak anladığım kadarıyla sıkıntı yaşatıyorlar. Ben burda şuana kadar en çok UPS ile bekledim. İstanbul'dan Adana'ya gelmesi 2 gün sürdü ama şubede bekletiliyor kargo bu nasıl bir saçmalık anlamadım.

Diğer konulara bakıp keşke yorum yazsaydınız. "Black friday" denen indirim günlerindeyiz, bunun için gecikiyor.
Cumartesi 2 ürün aldım biri Yurtiçi kargo diğeri UPS ile kargolandı. İkisi de Pazartesi kargoya verildi. Yurtiçi dün 11 sularında getirdi kargoyu. UPS dağıtıma bile çıkarmadı. Kargo şubede ileri tarihli teslim için bekletiliyor 2 gündür. Büyük firmalar UPS kullanmıyor çoğu zaman ne yoğunluğu bu?

Cumartesi 2 ürün aldım biri Yurtiçi kargo diğeri UPS ile kargolandı. İkisi de Pazartesi kargoya verildi. Yurtiçi dün 11 sularında getirdi kargoyu. UPS dağıtıma bile çıkarmadı. Kargo şubede ileri tarihli teslim için bekletiliyor 2 gündür. Büyük firmalar UPS kullanmıyor çoğu zaman ne yoğunluğu bu?
Kullanmıyorlar mı? Araştır istersen sen.

Kullanmıyorlar mı? Araştır istersen sen.
Ya birader sürekli firmalardan alışveriş yapıyorum zaten nesini araştırayım. Trendyol, HB, N11, Gittigidiyor, Amazon hiçbiri bu zamana kadar UPS ile gelmedi. Başka deli gibi mesafeli satış yapan kaç firma var? 10 senedir alışveriş yapıyorum netten. 2 kez UPS kargo ile ikisi de İtopya'dan.
"Numaralı gönderiniz alıcının kapalı olması sebebiyle teslim edilememiştir. " Az önce UPS'den gelen mail. Saat 7'de kargo mu verilir bari arayın. Gündüz geliyor evde bulamazlar diye ofise yollattım kargoyu bu sefer de ofisten çıkıp eve gelmişim öyle getiriyorlar. Bi' arayıp da adreste misiniz? Diye soramıyorlar. Al sana süper kargo firması işte.

Son düzenleme:
Hayır gelmez tabii ki de. 2 seçenek var biri kendin gidip alacaksın diğeri ise Ups. Baya güldüm.
Ney için güldün anlamadım öyle bir kargo firmasının olduğunu bilmiyordum ve verdiğin tepki gerçekten saçma senin gibilerle uğraşmaya bile değmez gereksiz birisin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı