Kargom iki gündür şubede

Taylan Dinler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Selam, Hepsiburada'dan bir ürün aldım dün öğlen saatlerinde kargoya verildi ancak kargo hala şubede gözüküyor. Bayram yoğunluğuna bağlıyorum ama emin olamadım. Sizin fikirleriniz nelerdir? Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,1 KB · Görüntüleme: 48
  • Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    18,4 KB · Görüntüleme: 53
Selam, Hepsiburada'dan bir ürün aldım dün öğlen saatlerinde kargoya verildi ancak kargo hala şubede gözüküyor. Bayram yoğunluğuna bağlıyorum ama emin olamadım. Sizin fikirleriniz nelerdir? Ne yapmalıyım?

Bizim yapabileceğimiz bir şey yok, benim PTT ile gelen kargom 3 4 gün şubede beklemişti yoğunlukdandır diye düşünüyorum, çok kafanıza takılıyorsa şubeye gidebilirsiniz veya arayabilirsiniz fakat size bilgi vermekden başka bir şeye yaramayacakdır yani tek çareniz beklemek.

Kanka şubede olupda dağıtımda değilse dediğin gibi bayram yoğunlugundan gidip kendin al yoksa bu haftayı bile gözden çıkar.

sıradışı bir olay değil muhtemelen bayram yüzünden. Bir kaç gün içinde gelmez ise firma ile iletişime geçin.

Aynı durum bende de var. Trendyol siparişim kargoya verilmiş fakat 2 gündür çıkış şubesinde gözüküyor. Müşteri hizmetleri bayram sonrası yoğunluktan dolayı böyle olduğunu söyledi.

Geri
Yukarı