Karın guruldamasının nedeni nedir?

Birkaç gündür aç veya tok fark etmeksizin karnım gurulduyor. Doktora gittim lakin bir şey çıkmadı. Özellikle okul ve dershanede oluyor. Böyle bir sorun yaşayan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

@demokamotar YouTube'dan "Şifaya Doğru Yol" kanalını takip etmenizi tavsiye edebilirim. IBS ve stresle alakalı videoları belki durumunuza yardımcı olabilir. Ama önceliğiniz doktora gitmek olsun, burada konuşanların hiçbiri hekim değil.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna rastlamam normal mi?

Burası DoktorlarPat değil, öncelikle sorununuz için doktora başvurun.

Hocam anlamadım konuyu açan sizsiniz?

Evet konuyu açanın benim olduğumu gördüyseniz zahmet edip de biraz okuyun önce. Ben 2 kere doktora gittim ancak bir çözüm olmadı.
Siz attığınız 55 saniyelik bir videoyla diyorsunuz ki, buna rastlamam normal mi?
Biz doktor değiliz buna cevap veremeyiz gerçi hangi doktor 55 saniyelik bir videoyla tanı koyabilir? Bu yüzden önceliğiniz hekime başvurmak olsun, gidin güzelce muayene olun.

Evet konuyu açanın benim olduğumu gördüyseniz zahmet edip de biraz okuyun önce. Ben 2 kere doktora gittim ancak bir çözüm olmadı.
Siz attığınız 55 saniyelik bir videoyla diyorsunuz ki, buna rastlamam normal mi?
Biz doktor değiliz buna cevap veremeyiz gerçi hangi doktor 55 saniyelik bir videoyla tanı koyabilir? Bu yüzden önceliğiniz hekime başvurmak olsun, gidin güzelce muayene olun.

Hocam ben sizin konunuzu gördükten sonra böyle bir videoya rastladığımdan bahsediyordum yanlış anladınız.

@demokamotar YouTube'dan "Şifaya Doğru Yol" kanalını takip etmenizi tavsiye edebilirim. IBS ve stresle alakalı videoları belki durumunuza yardımcı olabilir. Ama önceliğiniz doktora gitmek olsun, burada konuşanların hiçbiri hekim değil.
Hocam geçti zaten şu sıralar hiç olmuyor. Stresten galiba.

Geri
Yukarı