Karın kapatıcı bandaj gibi bir giyim ürünü var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam kaşınıyorsunuz ama? Bakın siz daha geçen gün aranızda 10 yıl fark olan kızla ilişki yaşadığınızı söylememiş miydiniz? Sizin gibi yobaza da benden saygı falan yok.

Birde 16 yaşında iken sevgili olup cinsel birliktelik yaşadım diyor sabır ya böyle bir tip gelmiş benim peygamberime laf yapıyor dinime laf yapıyor kendine çeki düzen ver ilk önce.

Yahu ben bunu aradım taradım nasıl bulamadım. Çok teşekkürler fakat benim aklımdaki şey sadece göbeği kapatan taraf.
Çünkü zaten şortum var ve ikincisini satın alamam. Ama anladığım kadarıyla tek olarak satılmıyor.
Spor için bel kemerleri var. Onların ince olanlarından alın. Suya girilebilecek türden olanları.

Sen kim oluyorsun ve kendini ne zannediyorsun? İnsanlar sen dedin diye dinlerine inanmayacak mı?

Burası özgür ülke değil mi dostum ? Çok istiyorsan Hollanda'ya bilet alıp gidebilirsin. Kimse kimseyi zorla tutmuyor ülke'de. Ayrıca çok ırkçısın. Temennim yok olup gitmeniz.

Yürü git lan o zaman. Sen technopatte gördün 5-10 tane ateist, dinsiz bütün ülkeyi öyle mi sanmaya başladın. Onu geçtim çoğu ateist dinini vs. saklıyor. Çekin arabanızı başka ülkeye!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı