Karın kapatıcı bandaj gibi bir giyim ürünü var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bilişsel Hack

Hectopat
Makaleler
26
Daha fazla  
Merhaba,
Arkadaşlar Müslüman'ım. İslam dinine göre erkek erkeğe de olsa diz ile göbek deliği arası erkekte görünmemeli. Ben havuza girmek istiyorum. Ama havuzların %99'u t-shirt yasağı koymuş durumda.

Hz. Muhammed'in şöyle bir hadisi var " "Erkek erkeğin âvretine, kadın da kadının avretine bakmasın."
Yani erkek erkeğe de olsa İslam dininde haram.

Sorum şu: Benim diz altı bir şortum var. Ama göbeğimi kapatacak bir giysim yok. İnternette aradım ama bulamadım. Göbek deliğini ve aşağısını komple kapatacak bir giysi ürünü piyasada var mı?
Gülenlere sesleniyorum : Komik mi? Bence komik değil.

Son düzenleme:
Havuz içerisinde karnınızı kimse görmez. Direk atlayın havuza çıkarkende bayanların size bakmadığı anda çıkın. Havluya sarılın problem çözülecektir. :D

Onlarda yasak. Müslüman ülke sözde ama spor tesisleri hiçbir şekilde Müslümanlığa uygun değil.

yok be
1. Ülke Müslüman değil. Vatandaşlarının önemli bir kısmı Müslüman. Müslüman tesis açmakta, kuralları buna göre koymakta özgür herkes.

2. Kıyafet genellikle ağırlık yapıp boğulma riski yarattığı için yasak diye biliyorum. Ayrıca hijyen vs.

Merhaba,
Arkadaşlar Müslüman'ım. İslam dinine göre erkek erkeğe de olsa diz ile göbek deliği arası erkekte görünmemeli. Ben havuza girmek istiyorum. Ama havuzların %99'u t-shirt yasağı koymuş durumda.

Hz. Muhammed'in şöyle bir hadisi var " "Erkek erkeğin âvretine, kadın da kadının avretine bakmasın."
Yani erkek erkeğe de olsa İslam dininde haram.

Sorum şu: Benim diz altı bir şortum var. Ama göbeğimi kapatacak bir giysim yok. İnternette aradım ama bulamadım. Göbek deliğini ve aşağısını komple kapatacak bir giysi ürünü piyasada var mı?
Gülenlere sesleniyorum : Komik mi? Bence komik değil.
Havuzun içinde gören olmayacaktır, kenarda havlu kalsın ama. Çıkarken belinize sararsınız.
Onlarda yasak. Müslüman ülke sözde ama spor tesisleri hiçbir şekilde Müslümanlığa uygun değil.
Ülkemizin vatandaşlarının çoğu Müslüman ancak bu Müslüman ülke olduğumuz anlamına gelmiyor :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı