Kariyer için neler yapabilirim?

pBalcı

Centipat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VİCTUS
Meslek
Elektrik Elektronik teknikeri
Smd lehim işlemleri haricinde lehim işlemleri yapabilirim.
İşletim sistemleri konusunda bilgi birikimim var.
Uzaktan kontrol sistem projeleri konusunda bilgi sahibiyim.
Arduino ve panoları kontrol sistemlerine entegre etme konusunda bilgiliyim.
Bilgisayar donanımı (ekran kartı, işlemci, anakart, vb.) Kurulumu ve termal bakımı konularında deneyimliyim.
Yurt dışından ürün getirerek ticaret yaptım ve araştırma yapabilirim.
Voltaj entegreleri hakkında bilgi sahibiyim.
İnternet kurulumu konusunda bilgi ve deneyimim var. Fiber, WAN, VDSL, ADSL, Ethernet vb. teknolojiler konusunda bilgi sahibiyim.
Basit elektronik PCB kartlar üzerinde arıza tespiti yapabilirim.
Iot projeleri hakkında bilgi ve deneyimim var.
Word, Excel, AutoCAD, SolidWorks, Photoshop, Adobe Illustrator ve Adobe Premiere gibi programları başlangıç seviyesinde kullanabilirim. Arduino kodlama programında orta seviyede bilgiliyim.
Bilgisayar donanımlarını (laptop, masaüstü, klavye, fare, vb.) Yenileme, yükseltme ve bakımını yapabilirim.
İşlemci, ekran kartı, RAM, sabit disk gibi bileşenleri değiştirme konusunda deneyimliyim.
Bilgisayar ve mobil cihazların bakımını yapabilirim. Bu işlemler arasında termal bakım, fan temizliği ve gerekli yazılım güncellemelerinin yapılması yer alır.
Cihazların donanım sorunlarını tespit edebilir ve mümkün olduğunda onarabilirim.

Smd lehim işlemleri haricinde lehim işlemleri yapabilirim.
İşletim sistemleri konusunda bilgi birikimim var.
Uzaktan kontrol sistem projeleri konusunda bilgi sahibiyim.
Arduino ve panoları kontrol sistemlerine entegre etme konusunda bilgiliyim.
Bilgisayar donanımı (ekran kartı, işlemci, anakart, vb.) Kurulumu ve termal bakımı konularında deneyimliyim.
Yurt dışından ürün getirerek ticaret yaptım ve araştırma yapabilirim.
Voltaj entegreleri hakkında bilgi sahibiyim.
İnternet kurulumu konusunda bilgi ve deneyimim var. Fiber, WAN, VDSL, ADSL, Ethernet vb. teknolojiler konusunda bilgi sahibiyim.
Basit elektronik PCB kartlar üzerinde arıza tespiti yapabilirim.
Iot projeleri hakkında bilgi ve deneyimim var.
Word, Excel, AutoCAD, SolidWorks, Photoshop, Adobe Illustrator ve Adobe Premiere gibi programları başlangıç seviyesinde kullanabilirim. Arduino kodlama programında orta seviyede bilgiliyim.
Bilgisayar donanımlarını (laptop, masaüstü, klavye, fare, vb.) Yenileme, yükseltme ve bakımını yapabilirim.
İşlemci, ekran kartı, RAM, sabit disk gibi bileşenleri değiştirme konusunda deneyimliyim.
Bilgisayar ve mobil cihazların bakımını yapabilirim. Bu işlemler arasında termal bakım, fan temizliği ve gerekli yazılım güncellemelerinin yapılması yer alır.
Cihazların donanım sorunlarını tespit edebilir ve mümkün olduğunda onarabilirim.
Dediklerinizin + - sahibiyim ben de ama elde tutulur bir sertifika olmadan iş başvurularında bu bilgilerim askıda kalıyor. Ben şu an en azından kendim için konuşayım İngilizce bilgimi B2 veya C1 seviyesine çekmeye çalışıyorum kursla birlikte daha sonrasından bu saydığınız bir çok şeyden sertifika alacağım. Bakalım sonumuz hayrolsun...

En önemli şeyi unutmuşsun YALAKALIK yalakalık yaparsan çok iyi pozisyonlarda iş bulabilirsin (VEYA ANKARA'DA DAYIN VARSA)

En önemli şeyi unutmuşsun YALAKALIK yalakalık yaparsan çok iyi pozisyonlarda iş bulabilirsin (VEYA ANKARA'DA DAYIN VARSA)
Hocam ne alaka?

Dediklerinizin + - sahibiyim ben de ama elde tutulur bir sertifika olmadan iş başvurularında bu bilgilerim askıda kalıyor. Ben şu an en azından kendim için konuşayım İngilizce bilgimi B2 veya C1 seviyesine çekmeye çalışıyorum kursla birlikte daha sonrasından bu saydığınız birçok şeyden sertifika alacağım. Bakalım sonumuz hayrolsun...

Hocam yani ingilizceye mi yönelmeliyim?

Sen daha yenisin galiba iş hayatında zaman içinde anlarsın.. Hani bir söz var 40 yıllık ........ Öğretiyorsun diye zaman içinde kavrarsın

Sen daha yenisin galiba iş hayatında zaman içinde anlarsın. Hani bir söz var 40 yıllık... Öğretiyorsun diye zaman içinde kavrarsın.

Hocam kariyerde yeniyim ne eklemeliyim diye konu açtım olayı başka yerinizle anlamayın iş arasam zaten ona göre konu açardım?

Benimde demek istediğim ne kadar eklersen ekle bir yerlerde bir torpilin veya müdür tanıdığın vs olmadıktan sonra birde üstüne deneyimin olmadıktan sonra referans gibi olayların da yoksa ya markette yada fabrikada çalışırsın istediğin kadar yaz istersen çift üniversite mezunu ol bu ülkede hiç bir yere ge-le-mez-sin benden de sana bir kardeş tavsiyesi dedi dersin..
Hocam kariyerde yeniyim ne eklemeliyim diye konu açtım olayı başka yerinizle anlamayın iş arasam zaten ona göre konu açardım?

Hocam ticaretten gelmek istediğim yerlere zaten gelmiş bulunmaktayım ben sadece özelliklerime neler eklersem öne çıkabilirimi sordum?

Hocam ne alaka?

Hocam yani ingilizceye mi yönelmeliyim?
Yani şimdi dürüst olmak gerekirse kendi elimde bir başarı yokken başka birine başarmanın yolu şu demem saçma olur. Ben sadece çevremden ve kendi başvurularımdan gördüğüm kadarıyla B2 ve üstü ingilizce seviyesi, bu yukarıda saydığınız yeteneklerinizden Türkiye de alınmış veya yurtdışı üzerinden online kurslardan geçerliliği olan sertifikalar, dersler alarak başarı şansınızı ve başvurabileceğiniz statüleri güçlendirebileceğimizi gördüm. Uzun lafın kısası ben şu an bunun için uğraşıyorum dediğim gibi elimde somut bir şey olmadığı için böyle böyle yapın dememin uygunluğu nasıl olur bilmiyorum. Ben sadece tavsiye, fikir vermiş olayım. Bol şanslar diliyorum umarım her şey istediğiniz gibi olur. 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı