Karne İndirimi Olacak Mı?

Babalar günü indirimi olduğu için olabilir mi? Belki hafta başı yaparlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar indirim felan hikaye, gittim normal fiyatı 500 TL olan ürünü bana 650 TL'e satmaya kalktılar. Ürün internete özel indirimde de değil, birde adam bana ürünlerimiz indirimde diyor.

Arkadaşlar indirim felan hikaye, gittim normal fiyatı 500 TL olan ürünü bana 650 TL'e satmaya kalktılar. Ürün internete özel indirimde de değil, birde adam bana ürünlerimiz indirimde diyor.

Dostum bir yanlışlık filan olmasın internete özel yazmıyor VN247H'de. Hangi şubesine gittin Vatan'ın? Seni kandırmış olmasınlar birde nakit fiyatını mı sordun?

Bence yapmazlar yapsalar bile doların kuruyla oynuyorlar en fazla 50-100TL indirim yaparlar.

Dostum bir yanlışlık filan olmasın internete özel yazmıyor vn247h'de hangi şubesine gittin vatanın seni kandırmış olmasınlar birde nakit fiyatını mı sordun ?

İnternete özel yazmıyor hic bir üründe bu kasamın normal parasından 250 tl daha fazla istediler. Bende kavga etmemek icin ordan ayrıldım. Elime usd fiyatlarının yazılı olduğunu rün listesini verdiler. Fakat bu kağtta yazan bütün ürünler internet sitesindeki ürünlerin usdsinden kat kat fazla. Müdürlerine sizce şikayet etmelimiyim?

Dosya Ekleri

• kasa7.png
    kasa7.png
    38,9 KB · Görüntüleme: 184
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı