Karşı apartmandan internet portumu almışlar

BakiKaya10

Decapat
Merhaba arkadaşlar, ben yeni bir eve taşındım. 4 ay falan oldu. Neyse, eve internet bağlatmak için Türk Telekom'a başvurdum, port yok denildi. Daha sonra arayıp bağlayabileceklerini söylediler, dün gelip baktıklarında bina kutusunda boş lokal port olmadığını söylediler. Bina 24 daire ancak hepsi dolu denildi ama bizim binamızda o kadar internet kullanan yok. Öğrendim ki yan binada oturanlar bizim binadan kullanıyorlarmış. Sorum şu, bizim bunları iptal ettirme hakkımız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabi ki var. Apartman yöneticiliği olarak karar alıp dilekçe yazın. Bu konuda tam bilgim yok ama böyle olur diye düşünüyorum. Tek başınıza halledemezsiniz. Apartman yönetimi karar alıp resmi bir ağızla dilekçe vermeli Türktelekom'a.

Yıl 2020 millet uzaydan internet vermeye başladı, biz daha burada port bulamıyoruz. Coğrafya kaderdir...
Gerçekten durum berbat 4 aydır internet bağlatamıyorum eve, bu arada apartmanın internet kutusunu nereden bulabilirim sanırım 24 dairelik binaya 20 adet port koymuşlar bu portu nasıl 24 e çıkartabilirim benim gibi evine internet bağlatamayanlar var.

Gerçekten durum berbat 4 aydır internet bağlatamıyorum eve, bu arada apartmanın internet kutusunu nereden bulabilirim sanırım 24 dairelik binaya 20 adet port koymuşlar bu portu nasıl 24 e çıkartabilirim benim gibi evine internet bağlatamayanlar var.
Dediğim gibi bu konuda "Örnek Apartman Yönetimi" imzası altında dilekçe yazın hem BTK'ya hem TT'ye. En mantıklı çözüm bu.

Gerçekten durum berbat 4 aydır internet bağlatamıyorum eve, bu arada apartmanın internet kutusunu nereden bulabilirim sanırım 24 dairelik binaya 20 adet port koymuşlar bu portu nasıl 24'e çıkartabilirim benim gibi evine internet bağlatamayanlar var.

Şu Superbox'lara bir bakın derim 10 mbps olanı kullanmıştım fena değildi...

Muhtemelen saha dolabından yapılmış apartmanın içinde değil.
eskisahadolabı-e1581759571237-281x288.jpg
turk-telekom-saha-dolabi-bakimsiz-ve-altyapi-yetersiz-2.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı