Karşı cinsle aranız nasıl?

Bazı öyle tanıdığım var. Sırf sessiz sakin ve kendi halinde takılıyor diye kızlar yanına geliyordu. Galiba kızlar bad boy zannediyordu. Bu arada yakışıklı bir çocuk değil.
Daha 1-2 ay önce okula gidiyordum. Bütün erkek arkadaşlarım dahil herkes voleybol oynamaya gidiyordu kızlarla, ben tabi sap gibi bir bankta oturuyordum. Kimsede gelmedi şansıma. Belki biri gelseydi özgüven sorunlarım düzelebilirdi.

Daha 1-2 ay önce okula gidiyordum. Bütün erkek arkadaşlarım dahil herkes voleybol oynamaya gidiyordu kızlarla, ben tabi sap gibi bir bankta oturuyordum. Kimsede gelmedi şansıma.
Voleybol deyince istemsizce tiksindim. Kızlar zorla götürürdü, birde topa sert vurunca yavaş ol demeleri beni delirtirdi. Ne yapayım üfleyeyim mi. 😂 😂

Daha 1-2 ay önce okula gidiyordum. Bütün erkek arkadaşlarım dahil herkes voleybol oynamaya gidiyordu kızlarla, ben tabi sap gibi bir bankta oturuyordum. Kimsede gelmedi şansıma. Belki biri gelseydi özgüven sorunlarım düzelebilirdi.
-Genelde- voleybol kız düşürmek için oynanır vah vah.

Voleybol deyince istemsizce tiksindim. Kızlar zorla götürürdü, birde topa sert vurunca yavaş ol demeleri beni delirtirdi. Ne yapayım üfleyeyim mi. 😂 😂
Ben zaten oynamayı pek beceremem, bari rezil olmak istemiyorum oynamak bana düşmez dedim. Ortaokulda da nefret ederim voleyboldan ama en çok koyan en yakın arkadaşının bile bırakıp gitmesi. 10 dakika teneffüs bana 1 saat gibi geliyordu. Bu gidişle çok sap kalacağım gibi.

Ben zaten oynamayı pek beceremem, bari rezil oynamak bana düşmez dedim. Ortaokulda da nefret ederim voleyboldan ama en çok koyan en yakın arkadaşının bile bırakıp gitmesi. 10 dakika teneffüs bana 1 saat gibi geliyordu. Bu gidişle çok sap kalacağım gibi.
Hocam muhtemelen gidenler kızlar için gidiyordur. Genellikle böyle olur. Bu arada kötü oynasanız bile rezil olmazsınız. Oynadıkça daha da iyi oynarsınız.

Daha 1-2 ay önce okula gidiyordum. Bütün erkek arkadaşlarım dahil herkes voleybol oynamaya gidiyordu kızlarla, ben tabi sap gibi bir bankta oturuyordum. Kimsede gelmedi şansıma.
O öyle olmaz hocam sınıfta yapacaksın onu ve arada bir erkek ve kızlar bir araya geldiğinde muhabbet ederken, oyun oynarken vs. yanlarında bir arkadaşın varsa dahil olacaksın bir yakınlık kuracaksın o sayede iş çözülür. Bu şekilde kesin bir kız arkadaş edinirsin ama sevgili olma işi sana kalmış.

Hocam muhtemelen gidenler kızlar için gidiyordur. Genellikle böyle olur. Bu arada kötü oynasanız bile rezil olmazsınız. Oynadıkça daha da iyi oynarsınız.
Bu sene kötü geçti ama seneye 3-4 arkadaş basketbol oynamayı düşünüyoruz. Kızların yanına gitmekten iyidir.

Beni üzen 10. sınıfa geçiyorum. Bizim arkadaşlar temeli atmaya başladılar 1 ay önceden. 10. sınıfa herkes mutlu mutlu gezerken ben mutsuz gibi gezeceğimi düşünüyorum. Dersler tabi ki önemli ama insan da bunları düşünmeden edemiyor. 3-4 kız gelince direk oradan kaçan biriyim ben. Daha ne kadar kaçabileceğim? Ne zaman kendimi çirkin hissetmekten kurtulacağım? Ne zaman özgüvenim yerine gelecek? Bu sorularının cevaplarını sanırsam 10. sınıfta alacağım. Umarım benim için iyi sonuçlar ortaya çıkar.

Beni üzen 10. sınıfa geçiyorum. Bizim arkadaşlar temeli atmaya başladılar 1 ay önceden. 10. sınıfa herkes mutlu mutlu gezerken ben mutsuz gibi gezeceğimi düşünüyorum. Dersler tabi ki önemli ama insan da bunları düşünmeden edemiyor. 3-4 kız gelince direk oradan kaçan biriyim ben. Daha ne kadar kaçabileceğim? Ne zaman kendimi çirkin hissetmekten kurtulacağım? Ne zaman özgüvenim yerine gelecek? Bu sorularının cevaplarını sanırsam 10. sınıfta alacağım. Umarım benim için iyi sonuçlar ortaya çıkar.
Kaçmana gerek yok. Hayat kısa istediğin gibi yaşa.

Geri
Yukarı