Karşı cinsten kanka olur mu?

Durum tam da dediğim gibi. Her gün el ele tutuşuyorlar neredeyse. Ellerini birbirine kenetliyorlar. Sonra da kankayız diyorlar.
O biraz sevgili olayını yaymamak veya gizlemek için yalan gibi.
Yani benim de kız kankam var 2 tane, onun dışında normalde de kankalarin durduk yere el kenetlemesini gormedim.

Yani benim de kız kankam var 2 tane, onun dışında normalde de kankalarin durduk yere el kenetlemesini gormedim.
Aralarında mutlaka bir elektriklenme falan var mıdır yani? Kızın kız arkadaşıyla kanka olduğu çocuk hakkında konuştuğunu duydum. O arkadaşıyla da epey yakınlar. Yakışıklı bulmadığını falan söylüyordu.

Aralarında mutlaka bir elektriklenme falan var mıdır yani? Kızın kız arkadaşıyla kanka olduğu çocuk hakkında konuştuğunu duydum. O arkadaşıyla da epey yakınlar. Yakışıklı bulmadığını falan söylüyordu.
Ben bundan emin olamam.

Ama zaten yakışıklı değil, kız erkeği seviyor gibi.

Bence olabilir el ele tutuşmayı geçtim aşırıya kaçmayacak şekilde sarılma bile yakın arkadaşlar için olabilir diye düşünüyorum.

-Tabii sevgili olduklarını yaymak istemiyor olabilirler benim size önerim eğer bu kişilerden birinin yakın arkadaşı ya da sevgilisi değilseniz çok kurcalamamanız yoksa başınız ağrıyabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı