Kars'ın Arpaçay İlçesinde 29 Ekim kutlamasında buruşmuş bayraklar asıldı

Adamların bayrağa saygısı yok ki ülkeye olsun. :D Tek önemsedikleri itibar başka bir şey değil. Ülkeye saygıları olsa bırakır giderlerdi zaten dolar olmuş 9.50, euro olmuş 11.

@Yanlışım Varsa Düzeltin, üstte belirttim. Dikkatli bakarsan görürsün.
@xbea, 12. maddede haklı olduğunu düşünüyorum. Sonuçta askerimize zarar verildiyse neden serbest bırakılıyor?
Attığım linkteki önergede sorulan soruları merak ettiğim için partizan ilan etti arkadaş beni. Ortada bir meclis var ve sorularının cevaplarını alamayan partiler hayır dediği için de üstü kapalı terörist imasında bulunuyor kendi aklınca. İnanılmaz kafalar gerçekten. Sorulara verecek cevapları olmayınca da arkalarını dönüp kaçıyorlar böyle.
Bana da öyle geldi. Evet haklılar bayrak önemsenmeli fakat bu biraz abartıya giriyor.

Aslında yeni bayrak almak ne kadar pahalı olabilir ki?
Bayrak ile alakalı yasa var, bu şekilde bayrak muhafaza etmek hem etik değil, hem de yasalara aykırı. Belediyenin özellikle yaptığı konusunda emin değilim ama, sorumlular da yasa ölçüsünde cezalandırılmalı bence. Hiç hoş görüntüler değil bunlar.

Attığım linkteki önergede sorulan soruları merak ettiğim için partizan ilan etti arkadaş beni.
Orasını bilemiyorum ancak ben bunu sorarım. Askerimiz zarar görüyorsa yapanlar neden serbest kalıyor?

Geri
Yukarı