CHP binasına "Ben Kemal, geliyorum" afişi asıldı

Veremi gösterip sıtmaya razı etmek. Öğretilmiş çaresizliğe bu halk bir kez daha razı olmamalı.

Demirtaş'ı hapisten çıkaracağını söylemesi kabul edilemez.
Bunun için ayrı bir konu açacağım. Ne için hapisten çıkarılacağını bilmiyorsunuz çünkü.

Son dediğiniz söz yanlıştır. Bende sizin gibi düşünüyordum ancak başkanlık sisteminin değişmesinden dolayı eski dönem 1. dönem oldu. Şimdi 2. dönem olacak. Yani yeniden aday olma hakkına sahip.
Bu dediğiniz şey anayasaya aykırı. Başkanlık sistemi cart curt bir şey değiştirmez. Yasa açık, bir kişi en fazla iki kez Cumhurbaşkanı olarak seçilebilir. Bir sürü avukat bu konunun yasal olmadığını söylüyor. Daha öncesinde de sistem değişti ancak tekrar aday olunmasına izin verilmedi. Adaylığı meşru kılmak için uydurulmuş palavra.

Bunun için ayrı bir konu açacağım. Ne için hapisten çıkarılacağını bilmiyorsunuz çünkü.

Aynen her şeyi sen biliyorsun, bizim göremediğimiz böyük oyunu görmüşsün yine :D Ayrıca Nuşirevan'dan bahsettiğim kısma cevap vermedin? Ben söyleyeyim, verecek cevabın yok çünkü.

Screenshot_20230203-174440_Chrome.jpg

Not ediniz: Türkiye yine AKP ve Erdoğan ile devam edecek. Peki neden?
Ben Erdoğan'ın vadesinin dolduğunu düşünüyorum. Ama mesajınızın geriye kalan kısımlarına katılıyorum. Bunlar geniş zamanda belki düzelecek şeyler, belki hiç düzelmez bile. Bilemiyorum.

Ayrıca partilerin sorgulamayan tek oy tabanı yaşlılar da değil; bazı içerikleriyle veya söylemleriyle halkı etkileyen, sorgulatmayı bir kenara bırakıp seçmen adına düşünen influencerların genç, orta yaşlı takipçileri demişsiniz. Katılıyorum.

Özetle cart curt kuşağı falan dediğimiz bu sözde muhalif ve sorgulayan gençlik, gördüğümüz gibi başkalarının fikirlerini bize satıyor. Bireyin kendi düşündüğü bir şey yok. Üstü çizilmesi gereken şey bu. Bunlara rağmen yazdıklarınız bana atfen yazılmışsa da ben biri dedi diye atmıyorum oyumu. Hatta daha olağan koşullarda olsaydık 6'lı masayı seçeneklerime dahil bile etmezdim ama mevcut koşullar bunu gerektiriyor.

Aynen her şeyi sen biliyorsun, bizim göremediğimiz büyük oyunu görmüşsün yine :D
Kavala ve Demirtaş'ın hapisten çıkmaması zaten saçma olur. Cumhurbaşkanı yargı organı değildir, düzgün şekilde yargılanmadan %12-13 oy olan bir partinin genel başkanını elini kolunu sallaya sallaya kodese tıkamazsın. Bu AB mahkemesine, Türkiye'deki yasalara her şeye aykırı. O da hapisten çıkaralım, cezalarını yargı versin diyor. Terörse terör, yasalara uygun biçimde yargılansın vs. sizin anlamanızı beklemiyorum.

Ayrıca Nuşirevan'dan bahsettiğim kısma cevap vermedin? Ben söyleyeyim, verecek cevabın yok çünkü.

Eki Görüntüle 1655883
Verecek cevabım değil, danışmanı hakkında bilgim yok. A'dan Z'ye sülalesine kadar tanımıyorum, sevdiğim veya haz ettiğim birisi de değil. Amcamın oğlu falan da değil. O yüzden danışmanı terör yanlısı mı değil mi bilgim yok.

Kk aday olmasın diye sağda solda algı yapan insanların geneli 14-15 yaşında oy kullanamayan, bir şey bilmeyen çocuk kitleden oluşuyor. Adamın yaptığı olumsuz şeyler gerçekten çok az medyanın Kk'yi ezik gösterme oyununa geliyorsunuz.

Şimdi gelir çoluk çocuk bu yorumada haha veya beğenmedim atar hepsi en fazla 12.

Son düzenleme:
@MisakiTaro

Ayrıca Nuşirevan'dan bahsettiğim kısma cevap vermedin? Ben söyleyeyim, verecek cevabın yok çünkü.

Israrla Nuşirevan'a bir şey demediğini söylüyorum, sen de ısrarla cevap veremiyorsun, çünkü verecek cevabın yok:D CHP Genel Başkanı terör örgütüne destek veren birini başdanışmanı yapıyor, tek kelime etmiyorsunuz. Gerçekten gülünç bir durum bu.

1675436379007.png

@MisakiTaro

Israrla Nuşirevan'a bir şey demediğini söylüyorum, sen de ısrarla cevap veremiyorsun, çünkü verecek cevabın yok:D CHP Genel Başkanı terör örgütüne destek veren birini başdanışmanı yapıyor, tek kelime etmiyorsunuz. Gerçekten gülünç bir durum bu.

Eki Görüntüle 1655898
Dostum aynı şeyleri yazıp duruyorsun, adamı tanımıyorum diyorum. Ben sana Gıyas Güven, Cem Küçük, Cemal Kaşıkçı cinayetinde kasetlerin yok edilmesi gibi bir sürü mide bulandırıcı şey söylerim. Başka şeyler de var ama onları seçimden sonra diyebilirim ancak.

Geri
Yukarı