Steam Kart düşürme nasıl yapılır?

Olsuturdugum konuda cevap gelmedi bari size sorayim, Idle Daddy giris yapilmiyor ne denediysem olmadi. Onerilere acigim.

Olsuturdugum konuda cevap gelmedi bari size sorayim, Idle Daddy giris yapilmiyor ne denediysem olmadi. Onerilere acigim.
Nasıl yani? SS atar mısınız?

1. Oyun oynuyorsunuz oynadıkça kart düşüyor.
2. Evet.
3.Koleksiyon Kartları özelliği bulunan tüm oyunlarda.
4.

Ardından mobil için Iddle Daddy PC için ArchiSteamFarm uygulamalarını indir.
5. Oyunlardaki düşürebileceğiniz kart sayısıdır.
6. Genellikle 3 kart hakkınız olur. Bazı oyunlarda daha fazla olabilir.

Not: Daha bugün yaptım 15 lira ile 20 civarı oyun aldım. İlk 20 kartta 10 liram olmuştu bile. Parlak kart düşmüştü. (7,90 ₺)
13 lirayı 30 lira yaptım ve daha düşecek 22 kart var.

Dosya Ekleri

• 1D595614-BE98-4401-8985-A4840A5C8F4B.jpeg
    1D595614-BE98-4401-8985-A4840A5C8F4B.jpeg
    41,7 KB · Görüntüleme: 23
Hocam Idle Daddy mi daha iyi? yoksa İdle Master mi?

PC için ArchiSteamFarm Iddle Master'dan daha iyi.

Son düzenleme:
Rehberi okudum hocam. ArchieSteamFarm'ı kurdum. Aktif olarak çalışıyor. İddle Master'dan daha iyi gibi

Hocam tekrardan selamlar. ArchieSteamFarm bilgisayarımda sorun çıkardığı için Iddle Master'e dönüş yaptım. Gece bilgisayarımı açık bıraktım. Sabah kalkınca kartları satarak 19 tl kar yaptım. Gerçekten mükemmel program.

Teşekkürler...

Son düzenleme:
Rehberi okudum hocam. ArchieSteamFarm'ı kurdum. Aktif olarak çalışıyor. İddle Master'dan daha iyi gibi

Hocam tekrardan selamlar. ArchieSteamFarm bilgisayarımda sorun çıkardığı için Iddle Master'e dönüş yaptım. Gece bilgisayarımı açık bıraktım. Sabah kalkınca kartları satarak 19 tl kar yaptım. Gerçekten mükemmel program.

Teşekkürler...
Hocam Idle Daddy kullanabilirdiniz, PC'yi açık bırakmanıza gerek yoktu.

Geri
Yukarı