Kart limitinde süreç nasıl işliyor?

766835

Attopat
Merhaba, kart limitim 20.000 bin TL ve alacağım PC'de 19.680 TL fakat 9 ay taksit ile 24 bin TL oluyor. Limit yetiyor mu yoksa faizi de ekliyor mu limite?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240317-211901_Opera.jpg
    Screenshot_20240317-211901_Opera.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 49
Kart limitinizi arttırmayı deneyin. Bu paylaştığın görsel bankanın kendi tutarları mı yoksa ürünün internet sitesindeki tutarlar mı? Bazı bankalar satın alımdan sonra taksit yapabiliyor uygulama içerisinden. Ama riskli. Taksit yapmama ihtimali de var.

Merhaba, kart limitim 20.000 bin TL ve alacağım PC'de 19.680 TL fakat 9 ay taksit ile 24 bin TL oluyor. Limit yetiyor mu yoksa faizi de ekliyor mu limite?

Hocam limitiniz yeterli. Faiz taksitlerinize işlendiği için ilk andan sizde 19.680₺ çekilecek. Sonrasında 9 ay taksitli bir şekilde ödeyeceksiniz.

19.680₺ sistemin ham parası. Gerisi bankanın sizden alacağı faiz komisyon vs. bu yüzden alabilirsiniz. Hayırlı olsun şimdiden.

Hocam limitiniz yeterli. Faiz taksitlerinize işlendiği için ilk andan sizde 19.680₺ çekilecek. Sonrasında 9 ay taksitli bir şekilde ödeyeceksiniz.

19.680₺ sistemin ham parası. Gerisi bankanın sizden alacağı faiz komisyon vs. bu yüzden alabilirsiniz. Hayırlı olsun şimdiden.

Bu şekilde olmuyor yanlış bilgi. Ödeme ekranına geldiğinde kredi kartından faizi ile birlikte ödemeyi alıyorlar.

Hocam kesin mi? Çünkü provizyonda bekleyen işlemlerde 19.680₺ olarak gözükür. Taksiti faizli olarak ödersiniz.

Hocam bilgisayar olarak değil ama dün oyuncu koltuğu aldım. 6999 lira 4 taksit uyguladı 7800 liraya denk geldi ekstremde o şekilde görünüyor. Gaming.Gen.TR'den sistem aldığımda aynı şekilde olmuştu vade farkı alınmış şekilde kart hareketlerimde gözüküyordu.

Hocam bilgisayar olarak değil ama dün oyuncu koltuğu aldım. 6999 lira 4 taksit uyguladı 7800 liraya denk geldi ekstremde o şekilde görünüyor. Gaming.Gen.TR'den sistem aldığımda aynı şekilde olmuştu vade farkı alınmış şekilde kart hareketlerimde gözüküyordu.

Haklısınız hocam ben de az önce baktım ekstre detaylarıma faizli bir şekilde gösteriyor.

Geri
Yukarı