Steam Kartla ilk defa satın alım yapma

ibrahimt0

Picopat
Daha fazla  
İlk defa kartla oyun satın alacağım. Hiç bilmiyorum daha önce kartla satın almadım Steam'dan. Direkt alıp bitecek mi? Kart bilgilerini girdikten sonra başka bir şey yapmam gerekecek mi ne olacak?

İlk defa kartla oyun satın alacağım. Hiç bilmiyorum daha önce kartla satın almadım Steam'dan. Direkt alıp bitecek mi? Kart bilgilerini girdikten sonra başka bir şey yapmam gerekecek mi ne olacak?

Belki sadece SMS onayı ister onun dışında bir şey istemez iyi forumlar.

Teşekkürler.

İnternetten alışveriş yaptığın gibi işte, kart bilgisini gir. Oyun kütüphanene gelir.
Satın alma işlemine girip kart bilgilerini girin. Kart bilgilerini kaydetme tikini kaldırın ve bitiyor direk alıyorsunuz.
Belki sadece SMS onayı ister onun dışında bir şey istemez iyi forumlar.
Hayır. Kart bilgilerini girince zaten direkt alıyor belki 3D Security varsa eğer kod gelir onu girersin o kadar.
Peki Fatura yerine adresimi yazacağım ama gerek var mı ki?

Yazman gerekli ama bazıları farklı şeyler yazabilirsin diyor bazı kişiler direk adresi yaz hesap konusunda sıkıntı olabilir diyor sana kalmış.
Tamamdır yine de yazayım

Yan sokağı falan yazabilir.
Daha sonra farklı adres diye sorun çıkarmasınlar. Yazdığım adrese de bişey göndermezler herhalde yani.

Ya da tam olarak yazmam Örnek Şehir, Örnek İlçe, Örnek Mahalle gibi yazarım sokak ayrıntısına girmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı