Kartta para olmamasına rağmen satın alım gerçekleşti

ateseren11

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, ben geçenlerde bir uygulamaya aylık abone olacaktım ve aşağı yukarı 400 TL gibi bir para ödemem gerekiyordu. Benim Apple hesabıma tanımlı otomatik Papara kartım var. Kartımda 200 TL olmasına rağmen farkında olmadan ödemeyi tamamla dedim, daha sonra Papara'dan bildirim geldi bakiye yetersiz diye fakat daha sonra uygulama ise bana satın alım başarılı diye bildirim çıkardı ekranıma. Sizce sorun nedir? Ne yapmam gerekir?

Arkadaşlar konu hortluyor fakat, az önce yine aynı şey oldu. Papara hesabımda 50 tl olmasına rağmen 200 TL lik bir ürün almak istedim App Store üzerinden, önce Papara bildirim gönderdi bakiyen yetersiz diye. Ardından iPhone bir bildirim sekmesi çıkardı karşıma satın alma başarsız diye, fakat uygulamaya geri döndüğümde almak istediğim ürünü hesabımda gördüm.

Arkadaşlar konu hortluyor fakat, az önce yine aynı şey oldu. Papara hesabımda 50 tl olmasına rağmen 200 TL lik bir ürün almak istedim App Store üzerinden, önce Papara bildirim gönderdi bakiyen yetersiz diye. Ardından iPhone bir bildirim sekmesi çıkardı karşıma satın alma başarsız diye, fakat uygulamaya geri döndüğümde almak istediğim ürünü hesabımda gördüm.
Üzümünü ye bağını sorma.

Geri
Yukarı