Karttan "epos facebk" tarafından 2 euro çekildi

Tr Prime Gamer

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba hocalarım. Bugün saat 12.58'de epos facebk *ads tarafından 2 euro çekindiğini öğrendim. Bu işlemi ben yapmamıştım ve tamamen habersizdim. Sizce bu nedir neden kesildi ileride daha çok kesmeye devam eder mi?
Yardım ederseniz mutlu olurum.

İndirdiğiniz dosya tıkladığınız fotograf dosyaları yukledıgınız uygulamalardan kaynaklı bunlara RAT derler tıkladıgınız an kart bilgileriniz o tarafa gider bence internet alışverişini kapatıp bankayı arayın eger odemez ısenız sızı dava ederım dıyın benden bu kadar umarım yararlı olmustur. Ve cekılen yer sanal postur ya da Facebook tanıtımdır kartı kapatmazsanız denetleyici ile devam ederler iyi günler.

İndirdiğiniz dosya tıkladığınız fotograf dosyaları yukledıgınız uygulamalardan kaynaklı bunlara RAT derler tıkladıgınız an kart bilgileriniz o tarafa gider bence internet alışverişini kapatıp bankayı arayın eger odemez ısenız sızı dava ederım dıyın benden bu kadar umarım yararlı olmustur. Ve cekılen yer sanal postur ya da Facebook tanıtımdır kartı kapatmazsanız denetleyici ile devam ederler iyi günler.

Hocam bunun yüzünden kartımı mı kapatacağım benimki maaş hesabı başka bir yolu yok mu bu?

Yeni konular

Geri
Yukarı