Steam Karttan para çekildi fakat oyun kütüphaneye gelmedi

fflamee

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B550m / İşlemci: Ryzen 5 5500 / Ekran Kartı: Gigabyte AMD Radeon RX 6600 / RAM: GoodRam IRDM X16Gb (8x2) 3200mhz / Güç Kaynağı: PowerBoost Fury 650W / Kasa: GameBooster GB-X223B / Monitör: Asus VG248QG 24" 165Hz 0.5ms / Kulaklık: Steelseries Arctis Nova 3 / Mouse: Steelseries Aerox 3 Snow Wireled / Klavye: Steelseries Apex 3 TKL
Arkadaşlar az önce Steam'den yaz indiriminden Red Dead Redemption 2 ve Ready or Not satın aldım, toplam 450 civarında bir satın alım yapacaktım. İlk başta satın almayı denediğimde hata verdi bankanız işlemi reddetti diye sonra tekrar denedim tekrar aynı hatayı verdi ancak parayı kartımdan çekti. VakıfBank müşteri hizmetlerini aradım çok fazla beklettiler Steam desteğe de yazdım hala cevap vermediler. Az bir miktar da değil yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kankam satın alma geçmişine bak, orada görünüyor mu? Ayrıca Steam destek 24 saat içinde cevap veriyor. Derdini açıklayıcı bir şekilde yazarsan ilgileniyorlar.

Mailinizi kontrol etmeyi deneyebilirsiniz eğer satın alım gerçekleştiyse bilgilendirme e-postası gönderilir.Aynı zamanda kütüphaneyi de kontrol etmeyi unutmayın.Eğer oyunlar gelmemişse muhtemelen yakında iade hesabınıza geçer.

Son düzenleme:
Mailinizi kontrol etmeyi deneybilirsiniz eğer satın alım gerçekleştiyse bilgilendirme e-postası gönderilir. Aynı zamanda kütüphaneyi de kontrol etmeyi unutmayın. Eğer oyunlar gelmemişse muhtemelen yakında iade hesabınıza geçer.

Steam'den herhangi bir etkileşim yok ama kartımdan para gitti.

Steam ödemeyi almamış, bankan paraya konmuş. 41 ülkeyi turlatır geri verir bi' ara.

Kesin geri verir değil mi? Ona göre tekrar satın alım yapacağım.

Aynı problemi bende yenilerde yaşadım bazı kredi kartlarında oluyor. Steam desteğe bir ticket at 48 72 saat arası problem çözülüyor. Mobil bankacılıktan da işlem provizyonda gözüküyorsa hatalı işlem bildiriminde bulun müşteri hizmetlerini arayarak.

Son düzenleme:
Şimdi şunu yapacaksınız kartınızdan para çekildiyse Steam'e fotoğraf ile beraber atın kartın ödemeler kısmında gözüküyordur sonra ödeme geçmişinde başarısız işlem der onu demesine rağmen para çekti deyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı