Kasa açılıyor fakat monitör sinyal yok diyor

berkay3050

Decapat
Yer
ANKARA
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım
Az önce kasamın fanlarını temizledim kabloları taktım ve bilgisayarı açtım fakat monitörde sinyal yok hatası alıyorum.

Ne yapabilirim? Bilgisayarcı halleder mi?

Bende dün gece aynı sorunu yaşadım durup dururken bilgisayarım kapalıyken açma tuşuna 10 saniye basılı tutdum açıldı sonra geri kapandı tuştan elimi çektim normal bir şekilde açma tuşuna bastım BIOS'a attı sonra BIOS'dan yeniden başlat dedim düzeldi bir dene belki açılır.

Bende dün gece aynı sorunu yaşadım durup dururken bilgisayarım kapalıyken açma tuşuna 10 saniye basılı tutdum açıldı sonra geri kapandı tuştan elimi çektim normal bir şekilde açma tuşuna bastım BIOS'a attı sonra BIOS'dan yeniden başlat dedim düzeldi bir dene belki açılır.
Monitörden sinyal alamazsa dediğin şekilde yapsa bile biosu göremez.

Az önce kasamın fanlarını temizledim kabloları taktım ve bilgisayarı açtım fakat monitörde sinyal yok hatası alıyorum.

Ne yapabilirim? Bilgisayarcı halleder mi?

Monitörle Kasa arasında kullandığınız kabloyu HDMI/DP/DVI ne ise onu bir kontrol edin hocam. Sadece dış kabloları çıkarttıysanız bu şekilde çözülür.

RAM'leri çıkarıp takmayı dene ufak bir sallantıda bile bu sorun ortaya çıkabiliyor, ben her seferinde bunu yaptığımda düzeliyordu.

Geri
Yukarı