Kasa açılmasına rağmen ekran, klavye ve mouse gelmiyor

Alihnn

Decapat
Daha fazla  
BIOS'ta bir değişiklik yaptım ve bir anda ekran klavye ışığı mouse gelmemeye başladı. BIOS pilini çıkar tak yaptım RAM'lerin yerini değiştirdim hatta RAM'leri silgi ile sildim anakart güç kaynağını çıkar tak yaptım bir türlü şu durumdan kurtulamadım yardım edin en son çare aklıma işlemciyi çıkar tak yapmak geliyor. Sizce ne yapmalıyım?

Anakart: B450M S2H V2.
Ekran kartı: XFX RX 5600 XT.
İşlemci: R5 3500.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciyi bir daha çıkar, en az 5 dakika bekledikten sonra tak. Bilgisayarı açtığında ise yine gelmezse bekle, 15 dakika 30 dakika bırak öyle dursun elleşme. BIOS bazı durumlarda kendisini geç sıfırlıyor.

Hocam işlemciyi çıkardım taktım bilgisayarı açtım yine ne ekran ne klavye geldi lakin kulaklığın sadece ışığı yandı galiba USB'den güç geliyor dediğiniz gibi bir 15 dk daha bekleyip dönüş yapacağım başka tavsiyeniz varsa lütfen çekinmeden söyleyin bir siz yazdınız sağ olun.

Hocam işlemciyi çıkardım taktım bilgisayarı açtım yine ne ekran ne klavye geldi lakin kulaklığın sadece ışığı yandı galiba USB'den güç geliyor dediğiniz gibi bir 15 dk daha bekleyip dönüş yapacağım başka tavsiyeniz varsa lütfen çekinmeden söyleyin bir siz yazdınız sağ olun.

Bekle bir 15 dakika daha gelmezse güç düğmesine basılı tutup kapat, tekrar aç. BIOS kendisini eski haline getirmeye çalışıyor, gelemezse ona servisinin bakması iyi olur.

Bekle bir 15 dakika daha gelmezse güç düğmesine basılı tutup kapat, tekrar aç. BIOS kendisini eski haline getirmeye çalışıyor, gelemezse ona servisinin bakması iyi olur.

Hocam yaşadığım şehirde servis vs yok garantisi de bitti sorun anakarttaysa emin olsam gidip yenisini alırım ama anakartta mı emin olamıyorum.

Geri
Yukarı