Kasa çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor

Canbw

Yoctopat
Ekran kartı
Amd R7260x oc
Anakart
Gıgabyte GA-970A-DS3
İşlemci
Amd fx8000 series
Windows 10 arama çubuğunda arama yapamıyordum bende Google amcada bununla ilgili arama yaptım bir sitede PowerShell'i açıp verdiği kodu yapıştırıp enter tuşuna basın diyordu bende adımları teker teker uyguladım ve kasamı yeniden başlattım ve ekran kartım kendini resetlemeye başladı ekrana görüntü gelmiyor ne yapmam gerek?

Son düzenleme:
Çalıştırdığın komut nedir? Bi' bilelim, tam olarak neyi çalıştırdın.

Tam olarak hatırlamıyorum ama Windows arama kısmı bende çalışmadığı için yapmıştım telofonumdan arama geçmişine bakıyorum hemen.

Tam olarak hatırlamıyorum ama Windows arama kısmı bende çalışmadığı için yapmıştım telofonumdan arama geçmişine bakıyorum hemen.

Çalıştırdığın komut nedir? Bi' bilelim, tam olarak neyi çalıştırdın.
Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"} bu

Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"} bu
answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/all/windows-10-arama-çubuğu/2055da1c-641d-4869-89a0-37444685eb24 link bu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı