Kasa çalışıyor ama monitörde görüntü yok

berkkks

Hectopat
Oyun oynarken bir anda oyun durdu kulaklığıma zzzzz sesi geldi ve monitör "no signal" uyarısı verdi ama kasanın ışıkları ve fanları çalışıyordu. PC'yi alalı 3 gün oluyor. Ne yapmam lazım?

Mavi ekran almışta olabilirsiniz. Sorunun kaynağı belli olmadığından deneme yanılma yapacaksınız. PC hiç görüntü vermiyorsa Donanımı kontrol edin. RAM'ları çıkartıp yeniden takın ekran kartını aynı şekilde. BIOS pilini çıkarıp yeniden takın.

Tahminim bilgisayarınızdaki bir aygıtı düzgün çalışmaması bozuk olması gibi durumlarda bilgisayar kendini yeniden başlatabilir, kendin güvenlik moduna alabilir yada sana olduğu gibi de olabilir çok ihtimal var ama dediğim gibi herhangi bir aygıttan doğan bir sorun olabilir. Kulaklığa iyi bakın olmadı yapamadınız diyelim o zamanda beklemeden servisi arayın onlar önce telefondan yardımcı olurlar. Gerekirse de garantiye verirsin onlar çaresine bakar çünkü bilgisayarını yeni almışsın ve tanımıyorsun daha bilgisayarını o yüzden bu sorunla az uğraş sonra direk garantiye danış.

Tahminim bilgisayarınızdaki bir aygıtı düzgün çalışmaması bozuk olması gibi durumlarda bilgisayar kendini yeniden başlatabilir, kendin güvenlik moduna alabilir yada sana olduğu gibi de olabilir çok ihtimal var ama dediğim gibi herhangi bir aygıttan doğan bir sorun olabilir. Kulaklığa iyi bakın olmadı yapamadınız diyelim o zamanda beklemeden servisi arayın onlar önce telefondan yardımcı olurlar. Gerekirse de garantiye verirsin onlar çaresine bakar çünkü bilgisayarını yeni almışsın ve tanımıyorsun daha bilgisayarını o yüzden bu sorunla az uğraş sonra direk garantiye danış.
Bannerlord oynarken uyarı almıştım siz bir aygıtın doğru çalışmadığını söyleyince aklıma geldi. Uyarıyı bulamadım ama 6 tane birbirine bağlı yuvarlak vardı ve ortadaki 1 yuvarlakta çarpı işareti vardı. Bu uyarı sizin dediğinizle alakalı olabilir mi?
Sistem özellikleri nedir?
Pollux 3AD | Game Garaj bu sistemin RX 570 ile özelleştirilmiş hali.

Muhtemelen öyledir ama görmeden kimse sana kolay kolay yardımcı olamaz malesef. Bu tür sorunları kendi başına çözmenin yolu öcne videolara bakıp sonra kendin korkmadan bir şeyleri kurcalaman gerek hem öğrenmişte olursun.

Kasayı açıp anakart ve ekran kartı güç girişini kontrol ettim ramın kilidini açıp birazcık bastırdım. Bütün kabloları takıp düğmeye bastım ve açıldı. Windows, internet bağlı olmadığı halde kendini güncelledi. Bu sorun devam eder mi. Yapmam gereken bişey var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı