Kasa çalışıyor fakat ekran gelmiyor

berat ahmet

Centipat
Daha fazla  
Kasa çalışıyor ama erkanda no signal diyor, RAM'ları çıkarıp taktım temizledim, işlemciyi çıkarıp macunu yenıldım, RAM'ları tek tek denedim, HDD çıkarıp denedım SSD çıkarıp denedım olmadı.

Kasa çalışıyor ama erkanda no signal diyor, RAM'ları çıkarıp taktım temizledim, işlemciyi çıkarıp macunu yenıldım, RAM'ları tek tek denedim, HDD çıkarıp denedım SSD çıkarıp denedım olmadı.

Monıtore ve ekran kartına HDMI veya DisplayPort kablosunun tam oturduğundan emin olun.

Dahili ekran kartı varsa, HDMI yada DP kablosunu ona bağlayıp ekran kartınızı sökerek o şekilde de deneyin. Sorun ekran kartında mı test etmiş olursunuz.

Ekrana giden bağlantı kablosunu test ettiniz mi?

Evet.

HDMI'ya da DisplayPort kablosunu ekran kartı yerine, anakarta takmış olabilir misiniz?

Hayır Erkan kartına takılı.

Kabloyu nereye taktınız? Ekran kartına takılıysa başka bir kabloyla deneyin. Kabloda da sıkıntı olabilir.

Denedim hocam değişiklik olmadı

Monıtore ve ekran kartına HDMI veya DisplayPort kablosunun tam oturduğundan emin olun.

Tam oturmuş durumda.

Sistemin calistigina dair baska tepki var mi? Klavyede Caps Lock'ya da NumLock'a basildiginda isiklari yaniyor mu klavye uzerinde.

Caps Lock tuşuna basınca çalıştığı gözükmüyor ışık yok yani.
Dahili ekran kartı varsa, HDMI yada DP kablosunu ona bağlayıp ekran kartınızı sökerek o şekilde de deneyin. Sorun ekran kartında mı test etmiş olursunuz.
maalesef işlemci apu değil , r5 3600 var

Yeni konular

Geri
Yukarı