Çözüldü Kasa çalışıyor fakat monitöre görüntü, fare ve klavyeye güç gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Coryluss

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ziraat Mühendisi
Herkese merhaba. Birkaç gündür bu sorun var ekran kartının (RX 570) sürücüsünü güncelledikten sonra oldu. Kasa çalışıyor fakat ne monitöre görüntü geliyor ne de fare ve klavyeye güç geliyor. Birkaç sefer kapatıp açınca düzeliyor sonra açıkken tekrar kapanıyor ve aynı sorun devam ediyor. Açıldığı zamanlarda ekran kartı sürücüsünü eski bir versiyona aldım fakat değişen bir şey yok. Bir ara hiç açılmıyordu bir tane 8 GB RAM'im var slot değiştirdim açıldı. Fakat bir süre sonra PC kapandıktan sonra açmaya çalışınca tekrar aynı sorun oluştu. Ve az önce PC açtığımda aynı sorun vardı biraz bekledikten sonra klavye ve fareye güç geldi fakat ekran hâla yok. Sorun ne olabilir? Teşekkürler.

Çözüm
Ekran kartı fanları vb. çalışıyor mu hocam? Benzer bir sorunu yeni ekran kartı taktığımız bir bilgisayarda yaşamıştık. BIOS güncellemeleri ile çözülmüştüÇ

Fanlar çalışıyor. Şu anda bilgisayarı açmayı başarabildim ama kapatıp tekrar açmaya çalışınca aynı sorunun devam edeceğini biliyorum.
..............................
Bu konu hakkında bir bilgisi olan yok mu? Şimdi de buzzer dan 1 uzun 3 kısa bip sesi geliyor.

Anakart kilitlenmiş. Bilgisayar tamircisine götürdüm 50 liraya halletti.
Ekran kartı fanları vb. çalışıyor mu hocam? Benzer bir sorunu yeni ekran kartı taktığımız bir bilgisayarda yaşamıştık. BIOS güncellemeleri ile çözülmüştü.

Ekran kartı fanları vb. çalışıyor mu hocam? Benzer bir sorunu yeni ekran kartı taktığımız bir bilgisayarda yaşamıştık. BIOS güncellemeleri ile çözülmüştüÇ

Fanlar çalışıyor. Şu anda bilgisayarı açmayı başarabildim ama kapatıp tekrar açmaya çalışınca aynı sorunun devam edeceğini biliyorum.
..............................
Bu konu hakkında bir bilgisi olan yok mu? Şimdi de buzzer dan 1 uzun 3 kısa bip sesi geliyor.

Anakart kilitlenmiş. Bilgisayar tamircisine götürdüm 50 liraya halletti.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı