Kasa çalışıyor görüntü yok

APU bir işlemci olmadığı belli gibi ama belki VGA çıkışı olmayan anakart olma ihtimali de var?

Neyse hocam polemiğe gerek yok işlemcinizi söyler misiniz? Ayrıca neredeyse tüm anakartlarda 1 adet görüntü çıkışı her zaman olmuştur eskiden VGA şimdi HDMI vs ama her zaman 1 adet vardır.

İyi de harici bir çıkş olmak zorunda kasayı söküp bakar mısın belki bir panel falan vardır kapalı ekran kartı olmaması intimalinde bir çıkış daha olması lazım ve hocam BIOS'a girebiliyor musunuz?
Görüntü hiç gelmiyor
Neyse hocam polemiğe gerek yok işlemcinizi söyler misiniz? Ayrıca neredeyse tüm anakartlarda 1 adet görüntü çıkışı her zaman olmuştur eskiden VGA şimdi HDMI vs ama her zaman 1 adet vardır.
Amd x2 270
RAM sökülüp bir miktar bekleseydin.
Hocam denedim ekran karti ram bios pili 20 dk soktum bekledim değişen bisey yok

Bende onu söyledim 😁 Belki sadece HDMI vardır ve arkadaş VGA arıyordur.

Konu sahibi arkadaş!
Kasayı kapatın.
PSU kapatın
Güç düğmesine 10 saniye basılı tutun.
BIOS pilini çıkarıp 1 saat bekleyin.
Pili takıp öyle deneyin.

Konu sahibi arkadaş!
Kasayı kapatın.
PSU kapatın
Pili takıp öyle deneyin
Tamam deneyeceğim

Konu sahibi arkadaş!
Kasayı kapatın.
PSU kapatın
Pili takıp öyle deneyin.
Dediginiz işlemi yaptım bekliyeceğim şimdi ama anakartında vega yeri falan yok anakartım ga-870a-ud3 bakabilirsinix

Ekran kartı pinlerini ve girişini kablonu kontrol et.
Hocam bütün herşeyi çıkar tak yaptım mavi kafa kabloda çalışıyor hocam acaba bu olaysan önce driver yukledim ekran kartının sonra mavi ekran verdi sabah açtığımda açılmadı belki işinize yarar daha çok bilgi verirsiniz
Hocam bütün herşeyi çıkar tak yaptım mavi kafa kabloda çalışıyor hocam acaba bu olaysan önce driver yukledim ekran kartının sonra mavi ekran verdi sabah açtığımda açılmadı belki işinize yarar daha çok bilgi verirsiniz
Uyandirirsaniz beni

Konu sahibi arkadaş!
Kasayı kapatın.
PSU kapatın
Pili takıp öyledl deneyin.
Denedim olmadi

Geri
Yukarı