Kasa çalışıyor görüntü yok

kurtomerdfd01

Hectopat
Daha fazla  
Dün gece kasa mavi ekran verdi ve kapattım sabah bakarim diye sabah açtığımda hiç görüntü gelmedi. RAM silgi vs işlemci çıkarıp taktım BIOS sıfırladım ekran karti çıkardım monitör degistirdim ama görüntü bir türlü gelmedi nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün gece kasa mavi ekran verdi ve kapattım sabah bakarim diye sabah açtığımda hiç görüntü gelmedi. RAM silgi vs işlemci çıkarıp taktım BIOS sıfırladım ekran karti çıkardım monitör degistirdim ama görüntü bir türlü gelmedi nasıl çözerim?

Ekran kartını söküp görüntüyü anakarttan almayı dene.

Hocam 4 RAM slotlu vardı 3 RAM takılı idi bir tane RAM vardı boşta onu bütün slotlarda denedim olmadi.

Hocam anakarta görüntü verecek çıkış yeri yok.

İyi de harici bir çıkş olmak zorunda kasayı söküp bakar mısın belki bir panel falan vardır kapalı ekran kartı olmaması intimalinde bir çıkış daha olması lazım ve hocam BIOS'a girebiliyor musunuz?

İyi de harici bir çıkş olmak zorunda kasayı söküp bakar mısın belki bir panel falan vardır kapalı ekran kartı olmaması intimalinde bir çıkış daha olması lazım ve hocam BIOS'a girebiliyor musunuz?

Hocam belki arkadaşın işlemcisinde dahili grafik kartı yok neden sormadan işlem uygulamasını istiyorsunuz ki?

İşlemciniz nedir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı