Kasa camı kırıldıktan sonra ne yapılmalı?

yigitalyas

Picopat
Daha fazla  
Selam ben Rampage Alpha X kullanıcısıyım. Kasaya HDD'yi takıp camını vidalayacakken birdenbire elimde patladı. Sebebi nedir? Aşırı sert tuttuğumdan falan mıdır?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-05-19 saat 16.55.50_69923954.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-05-19 saat 16.55.50_69923954.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 39
Selam ben Rampage Alpha X kullanıcısıyım. Kasaya HDD'yi takıp camını vidalayacakken birdenbire elimde patladı. Sebebi nedir? Aşırı sert tuttuğumdan falan mıdır?

Cam gibi materyalleri eğer çok sıkarsanız patlaması mümkün. Nereden aldıysanız parayla yan kapağını talep edebilirsiniz. Tabii ki kasanın içerisini de iyice temizlemelisiniz.

Cam gibi materyalleri eğer çok sıkarsanız patlaması mümkün. Nereden aldıysanız parayla yan kapağını talep edebilirsiniz. Tabii ki kasanın içerisini de iyice temizlemelisiniz.

Kontrol ettim hocam kasayı sıkıntı yok tertemiz fakat bu camı nasıl halledeceğim İncehesap'tan almıştım Rampage desteğe yazsam bir sonuç alabilir miyim?

Kontrol ettim hocam kasayı sıkıntı yok tertemiz fakat bu camı nasıl halledeceğim İncehesap'tan almıştım Rampage desteğe yazsam bir sonuç alabilir miyim?

İnce bir çok gözenekli tel al siyaha boya ve mıknatıslarla kasana sabitle. Hem daha serin çalışır ömrü nispeten uzar hem de thermal throttling yaşamasın.

Pleksiden yeni bir kapak yaptırabilirsin.

Pleksiden yeni bir kapak yaptırabilirsin.

4mm bulamadım acaba linki var mı atabilir misiniz?

Geri
Yukarı