Kasa Dik Konumdayken Ekrana Görüntü Gelmiyor

mertcakir555

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi gunler, iyi forumlar. Yakin zamanda topladigim bilgisayarimda hicbir sorun yoktu fakat bir gun uyku modundaki bilgisayarimi uyandirdigimda goruntu gelmedi ancak fanlar isiklar yaniyordu ve kasa dik konumdaydi. Kasa uzerindeki reset tusuna bastigimda bilgisayar yeniden basladi isiklar yandi fakat hala goruntu yoktu. Kasayi yan yatirdim tekrar reset attim bu sefer goruntu geldi. Kasa dik halde 2 kez daha denedim ve yine goruntu yoktu ve yatay konumda goruntu geldi (resetledikten sonra) sorunun guc kaynagindan olabilir mi veya nereden kaynaklaniyor olabilir? Modeli Corsair vs 650. Meshur traktor sesi de mevcut ama arada oluyor. Ekran kartinin kasa dik konumdayken 1-2 mm yamulmasindan dolayi da olabilecegini dusundum bu yuzden HDMI kablosunu anakarta taktim fakat sorun devam etti. Degerli Technopat ailesinden sorunuma bir cozum bekliyorum. Tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı