Çözüldü Kasa fanı çalıştırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm. Elimde 12v 0.13a değerinde 8 Cm'lik bir kasa fanı var. Fanı harici olarak çalıştırmak istiyorum. Fanı tam devirde çalıştırmak için kaç volt kaç amperlik bir Power Supply almam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-08-11 at 18.00.14.jpeg
    WhatsApp Image 2023-08-11 at 18.00.14.jpeg
    144,8 KB · Görüntüleme: 40
Çözüm
Arkadaşlar selamünaleyküm. Elimde 12v 0.13a değerinde 8 Cm'lik bir kasa fanı var. Fanı harici olarak çalıştırmak istiyorum. Fanı tam devirde çalıştırmak için kaç volt kaç amperlik bir Power Supply almam gerekiyor?

12V bir adaptörle çalıştırırsın. Amperin pek önemi yok.

Ben bir soğutma yaptım kendime yaz sıcağına. Motor kontrol devresi + 24V 5A bir adptör aldım 4 adet fan bağlayıp 12-13V'da çalıştırıyorum serinletiyorlar beni.

12V bir adaptörle çalıştırırsın. Amperin pek önemi yok.

Ben bir soğutma yaptım kendime yaz sıcağına. Motor kontrol devresi + 24V 5A bir adptör aldım 4 adet fan bağlayıp 12-13V'da çalıştırıyorum serinletiyorlar beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı