Kasa Fanı Düşük Işık Sorunu

gorgulum

Decapat
Merhaba arkadaşlar
Yakın zamanda bir bilgisayar topladım.Kasanın içindeki stok fan aşşağıdaki linkteki videoda görüldüğü gibi önce kasayı açınca normal seviyesinde daha sonra ise ışık düşük derecede yanıyor.
Belki ihtiyaç olur diye sistem özelliklerim:
RYZEN 5 1500x
MSİ GTX 1060 3 GB
MSİ B450M-PRO M2 ANAKART
Kasa: XIGMATEK HAWTHORN
Güç kaynağı: XIGMATEK X-CALIBRE serisi 500W 80 plus

Video linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sorunu çözen, yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen ayarlanabilir bir yere bağlı ve kısık şekilde ayarlanmış. Açılışta yüksek açılma sebebi ise sistem ayarları yüklemeden önce bileşenler stok hali ile çalışır.

Destek: B450M PRO-M2 | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Türkiye
Buradan App Manager'ı indirin içerisindeki Command Center uygulamasına gelin kırmızı renkte çift tıklayın kurun yeniden başlattıktan sonra tekrar girip açın bundan sonrada diğer fanlara gelin orası tam aklım da değil ekran kartım serviste olduğu için yardımcı olamıyorum resim atıp oraya kadar gelin tekrar gösteririm üzgünüm. :(

MSI Command Center indireceksin. Senin anakartin ile uyumlumu bilmiyorum ama yüksek ihtimal. Bilgisayara indir. Aç ve sağ tarafta system fans gibi birsey yazmasi lazim. Oraya bas ordaki sayaclari fulle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı