Kasa fanı önerisi

Ergeon

Hectopat
Daha fazla  
Aklımda 2 adet fan var. ASUS TUF B450 PLUS GAMING anakarta ve Thermaltake V200 TG kasasına sahibim. Pin, uyumsuzluk vs. olaylarından anlamadığım için sorma isteği duydum. Fanları dışarıya hava atması için kullanacağım. Aklımdaki fanlar;
XIGMATEK CY120 120MM RGB LED FAN - Vatan Bilgisayar başka önerilerede açığım.
3 adet fan alacağım ve maksimum bütçem 300-350 TL arası.

Kardeşim 2 tane sipariş ettim hatta dur senin için foto çekim egzoz fan olarak kullanıyorum gayet memnunum tek sıkıntı ya mavi alacaksın ya kırmızı rengi değişmiyor.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2019-11-06 at 12.26.19.jpeg
    WhatsApp Image 2019-11-06 at 12.26.19.jpeg
    176,8 KB · Görüntüleme: 84
En son RPM de ses seviyesi nasıl ve soğutması nasıl acaba?
Kontolcüsü var benim kasada zaten vardı oraya bağladım otomatikte program ile oyunlara girdiğimde kendisi ayarlıyor hiç bu zamana kadar oyundan dönüpte ne ses yapıyormuş demedim her yeri zaten kauçuk titreşim yapsa bile duymuyorsun.Bir de yan yana iki tane kasanın üstü bana en yakın olan yer ses konusunda kafan rahat olsun soğutmaya gelirsek öyle wooow diye bir şey bekleme ama içerideki sıcak havayı hayli hayli atıyor.

Akasa - Viper (RGB değil)
Cougar - Vortex (RGB değil)
Cooler Master - ML 120 (RGB versiyonu HD120)
Hepsinin CFM değerleri ve db seviyeleri çok iyi fiyatları beni aşıyor.Başka önermen varmı ? Ve benim yazdıklarım nasıl
Kontolcüsü var benim kasada zaten vardı oraya bağladım otomatikte program ile oyunlara girdiğimde kendisi ayarlıyor hiç bu zamana kadar oyundan dönüpte ne ses yapıyormuş demedim her yeri zaten kauçuk titreşim yapsa bile duymuyorsun.Bir de yan yana iki tane kasanın üstü bana en yakın olan yer ses konusunda kafan rahat olsun soğutmaya gelirsek öyle wooow diye bir şey bekleme ama içerideki sıcak havayı hayli hayli atıyor.
Hmm çok teşekkür ederim hocam. CFM ve ses seviyeleri bakımından benim attıklarım nasıl sence alınır mı ? fiyatları sana göre biraz tuzlu ama önemli değil benim açımdan

Aerocool - Shark serisi
Aerocool - Dead Silence serisi
Akasa - Apache serisi
Dark - Ultra Bright serisi
Akasa - Vegas 7
Xigmatek - CH120 ~ CY120 serileri

Hepsinin CFM değerleri ve db seviyeleri çok iyi fiyatları beni aşıyor.Başka önermen varmı ? Ve benim yazdıklarım nasıl

Hmm çok teşekkür ederim hocam. CFM ve ses seviyeleri bakımından benim attıklarım nasıl sence alınır mı ? fiyatları sana göre biraz tuzlu ama önemli değil benim açımdan
Kardeşim alınmaz mı ben bakma kasa cam benim kendiliğinden 3 fanlıydı ama egzos yoktu 2 tane aldım o yüzden fiyatı uygun diye kasa RAMPAGE kendisi ile gelen fanlar AEROCOOL markasının kumandalı o markaya da emin bir şekilde yaklaşabilirsin.

Bu modele bak kontrolcüsüde var 3 adet fan nasıl kullanmak istersen kullan ister içeri soğutma ister egzos emin ol rahat edeceksin ful RGB istediğin renge alabiliyorsun soğıtması iyi senin yazdığın fiyat aralığı içinde ben sana yukarıdakini paylaşmamdaki amaç paran cebinde kalsın diye ama güzel olsun tam olsun dersen bu linke de bir bak.

Kardeşim alınmaz mı ben bakma kasa cam benim kendiliğinden 3 fanlıydı ama egzos yoktu 2 tane aldım o yüzden fiyatı uygun diye kasa RAMPAGE kendisi ile gelen fanlar AEROCOOL markasının kumandalı o markaya da emin bir şekilde yaklaşabilirsin.

Bu modele bak kontrolcüsüde var 3 adet fan nasıl kullanmak istersen kullan ister içeri soğutma ister egzos emin ol rahat edeceksin ful RGB istediğin renge alabiliyorsun soğıtması iyi senin yazdığın fiyat aralığı içinde ben sana yukarıdakini paylaşmamdaki amaç paran cebinde kalsın diye ama güzel olsun tam olsun dersen bu linke de bir bak.
Çok teşekkür ettim ustam herşey için

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı