Kasa Fanım Ayrıldı

Calgrie

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba dıştaki tozlari almak için düşük güçte süpürgeyi kullandim fakat fanlar fotograftaki gibi ayrildi. LED kismi aciga cikti acaba bunu duzeltebilir miyim? Ve fanlarda bir kirilma ses falan yok kasaya bir sorun yapar mi bu?

Dosya Ekleri

• 20200727_170805.jpg
    20200727_170805.jpg
    915,4 KB · Görüntüleme: 86
Ayrılmaktan kastım şu fanla thermaltake logosu arasında rgb'ler onlar normalde görünmezdi şuanda görünür oldu bunun fanlara bir kötülüğü dokunur mu acaba?
Fanlar dışardaki boşluğa daha da yaklaşmış gibi duruyor.
Fotoğraf net değil. Çıkan fanı yuvaya geri bastırmayın komple çıkarın ledleri düzeltip fanı geri çakın.
Bunu yakın bir zamanda yapamam peki ya sizce bu fanlara bir zarar verir mi hiçbir şekilde fanlarda kırılma ve ses yok gayet düzgün çalışıyorlar.

20200727_170805.jpg

Ayrılmaktan kastım şu fanla thermaltake logosu arasında rgb'ler onlar normalde görünmezdi şuanda görünür oldu bunun fanlara bir kötülüğü dokunur mu acaba?

Fanlar dışardaki boşluğa daha da yaklaşmış gibi duruyor.

Bunu yakın bir zamanda yapamam peki ya sizce bu fanlara bir zarar verir mi hiçbir şekilde fanlarda kırılma ve ses yok gayet düzgün çalışıyorlar.

Eki Görüntüle 625368
Kardeşim sıkıntı yoksa bırak öyle kalsın fazla takma kafana 30 liralık fanlar ne olcak.
Biraz iktir oturur yerine.

Kardeşim sıkıntı yoksa bırak öyle kalsın fazla takma kafana 30 liralık fanlar ne olcak.
Biraz iktir oturur yerine.
Fiyatını umursamıyorum bilgisayar yeni olduğundan sanki aldığım gibi bozmuş veya kalitesiz almışım gibi durucak 2 ay oldu alalı bir iki ay sonra temizleme bahanesiyle elektrikçi dayımla kasayı temizlerken düzeltebilirim bu işlerden çok iyi anlıyor.

Fiyatını umursamıyorum bilgisayar yeni olduğundan sanki aldığım gibi bozmuş veya kalitesiz almışım gibi durucak 2 ay oldu alalı bir iki ay sonra temizleme bahanesiyle elektrikçi dayımla kasayı temizlerken düzeltebilirim bu işlerden çok iyi anlıyor.
Dayın 8GB ram'i 4GB yapmadığı takdirde sorun yok.

Geri
Yukarı