Kasa fanından cızırtı geliyor

Cob4n

Centipat
Daha fazla  
Kasayı yeni aldım. Ön taraftaki en üst fandan cızırtı sesi geliyor, rahatsız edecek seviyede. Fana arka tarafından bastırınca ses gidiyor, ama geri salınca ses devam ediyor. Fanın vidalar tam sıkılı. Eğer çözüm bulamasan iade alırlar mı? Ekran kartını vidalamak için plakaları sökmüştüm.

Kasayı yeni aldım. Ön taraftaki en üst fandan cızırtı sesi geliyor, rahatsız edecek seviyede. Fana arka tarafından bastırınca ses gidiyor, ama geri salınca ses devam ediyor. Fanın vidalar tam sıkılı. Eğer çözüm bulamasan iade alırlar mı? Ekran kartını vidalamak için plakaları sökmüştüm.

Büyük ihtimalle çıkardığınız sırada fanın için toz, kıl belki biraz daha büyük bir şey girmiştir. Bir fırçayla arayı biraz fırçalayın derim.

İadeyide bir deneyin. Olmaz derlerse geri ister en fazla takmazsınız kasaya.

Büyük ihtimalle çıkardığınız sırada fanın için toz, kıl belki biraz daha büyük bir şey girmiştir. Bir fırçayla arayı biraz fırçalayın derim.

İadeyide bir deneyin. Olmaz derlerse geri ister en fazla takmazsınız kasaya.
Hocam müşteri hizmetleri ile konuştum. Montajdan kaynaklı bir sorun ise düzeltip göndeririz, eğer fabrikasyon bir sorun ise paranızı iade ederiz dediler. Kasanın markası Dark guardian pro. Bu işler bir az şans işi gibi duruyor ama dark markasının da bir az dandikliği var gibi bu sorunda.

Hocam müşteri hizmetleri ile konuştum. Montajdan kaynaklı bir sorun ise düzeltip göndeririz, eğer fabrikasyon bir sorun ise paranızı iade ederiz dediler. Kasanın markası Dark Guardian Pro. Bu işler biraz şans işi gibi duruyor ama Dark markasının da biraz dandikliği var gibi bu sorunda.

Size bu konuda katılıyorum. Ama diğer "kötü" markalar arasında (Everest, Rampage. Frisby vs.) Dark'ı tek geçerim. Bunlar arasında çok iyi kalıyor.

Geri
Yukarı