Kasa fanları nasıl olmuş?

@Emre Y Sen var ya sen 🤣 demeyiz hocam daha daha iyileri olsun. Ben herkesin gönlünden geçen olsun isterim ama malum. Kasam o kadar iyi değil zaten mesela islemcim 2600x, yenisini alamıyoruz malum 🤣
Ortak hayalim yok ki üzüleyim.
Ama böyle "keşke benimde olsa" , "en güzel hayalim" yazılarını falan görünce içim bir burkuluyor yahu.
Sadece 2 adet su bloğu almam gerek:)
Sen o evde ejderha mı besliyorsun? Görgüsüz herif 🤣

Ortak hayalim yok ki üzüleyim.
Ama böyle "keşke benim de olsa", "en güzel hayalim" yazılarını falan görünce içim bir burkuluyor yahu.

Sen o evde ejderha mı besliyorsun? Görgüsüz herif 🤣

Görgüsüzlük değil de hobi diyelim, zamanım oldukça uğraşmayı seviyorum keyif alıyorum, emekler boşa çıkmayınca da insan daha bir mutlu oluyor. Şu sıralar pek zamanım olmasa da yapmaya çalışacağım işte☺

Görgüsüzlük değil de hobi diyelim, zamanım oldukça uğraşmayı seviyorum keyif alıyorum, emekler boşa çıkmayınca da insan daha bir mutlu oluyor. Şu sıralar pek zamanım olmasa da yapmaya çalışacağım işte☺
Şakaydı o. Tabi ki canım banane. İstersen dinazor ekle 🤣
İstersen senin kasayı soğutmak için itfaiye borusu falan temin edelim? 🤪

Şakaydı o. Tabi ki canım banane. İstersen dinozor ekle 🤣
İstersen senin kasayı soğutmak için itfaiye borusu falan temin edelim? 🤪

:)gerektiği zaman overclock yapıyorum ama, ısınma konusuna bayağı bir alerjim var. Geçmişte sürekli PC m kapandığı için biraz abartıyor da olabilirim doğrudur, bu şekil de geçmişin acısını fazlasıyla çıkartıyorum. En iyisi varsa ve elimden geliyorsa neden azı ile yetineyim ki. İşlemci yaz, kış serin, serin hayatını yaşasın işkence çektirmiyorum fena mı yapıyorum? Bana gelen işlemciler hep mutlu, hep huzurlular:)

@TURBO01 hayalleri olan gençlerimizi de yanına al huzur dolsunlar ortak 🙁 en azından kasana dokunmalarına izin verirsin 😭

Ama dediğim gibi dostum ulaşılması zor bir şey değil bu. PC'ye dokunmaya korkardım yıllar önce. Şimdi PC'me hiçbir bilgisayarcı dokunamaz çünkü, uzmanı oldum artık. Korkmamak gerek bozulur mu, çatlar mı, patlar mı dersek hep birilerine muhtaç oluruz o hatırı sayılır paraları bayılmak zorun da kalırız? Verilenle yetinmek zorun da kalırız. Attığım görsel de her şey orta da, yapılacak belli benim böyle bir şansım olmadı ve kafa yormadım değil. Plan belli ama, aparat bulmak biraz zor oluyordu onu da tedarik edince basit oluyor. O MDF olan kasa gerçekten zor değil, dediğim gibi zevk meselesi hoşuna giden alıp yapabilir.

Geri
Yukarı