Kasa fanları neden çalışmıyor?

Emretex98

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yeni aldığım kasam bir süredir boş duruyordu fanlarını bir çalıştırayım dedim ancak çalışmadı kasa fanlarının bağlantısı da molexmis. PSU'dan bir bağlantı ucunu taktım çalışmadı PSU açık olduğu halde sebebi nedir? Fotograflarınıda atayım. 4'teki resmi, PSU bağlantısını 3'teki resme taktım onlarda sıralıydı hepsi birbirine bağlıydı ama çalışması gerekmiyor muydu?

Arkadaşlar anakartım bozuldu da anakartla bir işim var mıdır?

IMG_20220702_124959.jpg
IMG_20220702_125034.jpg
IMG_20220702_121757.jpg
IMG_20220702_121645.jpg

Anakart olmadan PSU'yu nasıl açtınız ? Açtım dediğiniz PSU üzerinde bulunan açma kapama tuşuysa o şekilde olmaz.
Anakart üzerinden PSU'ya tetikleme gidip çalıştırılması gerekiyor.

Boş derken? Sadece psu mu takılı. Anakart olmadan fanlar nasıl çalışacak ki. Kısa devre yapman gerek.

Anakart olmadan PSU'yu nasıl açtınız ? Açtım dediğiniz PSU üzerinde bulunan açma kapama tuşuysa o şekilde olmaz.
Anakart üzerinden PSU'ya tetikleme gidip çalıştırılması gerekiyor.
Anlamıyorum işte bilgim olmadığı için yani anakart bağlantıları takılı ve çalışıyor olmalı degilmi? Evet ben direkt PSU açma kapama düğmesine bastım baktım çalışmıyor.Peki ben böyle bağladım direkt fanlar ve Psu'ya bir zararı varmıdır ?

Anlamıyorum işte bilgim olmadığı için yani anakart bağlantıları takılı ve çalışıyor olmalı degilmi? Evet ben direkt PSU açma kapama düğmesine bastım baktım çalışmıyor.Peki ben böyle bağladım direkt fanlar ve Psu'ya bir zararı varmıdır ?
Evet anakart takılı ve çalışıyor olmalı fanlar anca o şekilde çalışacaktır. Bir zararı olmaz merak etmeyin.

Evet anakart takılı ve çalışıyor olmalı fanlar anca o şekilde çalışacaktır. Bir zararı olmaz merak etmeyin.
Teşekkürler..😊😊👍

Evet bilgim olmadığı için deneme yaptım bu konuda bilgilendirdiğiniz için teşekkürler sizlere sağolun.👏👍
Boş derken? Sadece psu mu takılı. Anakart olmadan fanlar nasıl çalışacak ki. Kısa devre yapman gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı