Kasa Fanlarının Doğru Takılması

SnnZynlv

Hectopat
Daha fazla  
Kasanın ön tarafına yeni 2 adet fan aldım ama ön tarafda olan fanlar havayı dışa veriyor. Acaba doğru mu?

1566225713337~2.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın ön tarafına yeni 2 adet fan aldım ama ön tarafda olan fanlar havayı dışa veriyor. Acaba doğru mu?

Eki Görüntüle 429117
Hava Sirkülasyonu İçin öndeki fanın soğuk hava çekmesi arkadaki egsoz fan dediğimiz fanın sıcak havayı dışarı atması gerekiyor.
Oyun içinde sıcaklıkları kontrol edin aradaki farka göre performans vs görünüş olarak karar verin. Bu arada sıcaklık değerlerini kontrol ederken sadece ekran kartının değerlerine değil, işlemci, hdd, anakart gibi parçaların değerlerine de göz atın. Ekran kartı iyi bir değer verse bile hava sirkülasyonu kötü olduğu için diğer parçalar siz farkında olmadan ısınabilir.

Hava Sirkülasyonu İçin öndeki fanın soğuk hava çekmesi arkadaki egsoz fan dediğimiz fanın sıcak havayı dışarı atması gerekiyor.
Oyun içinde sıcaklıkları kontrol edin aradaki farka göre performans vs görünüş olarak karar verin. Bu arada sıcaklık değerlerini kontrol ederken sadece ekran kartının değerlerine değil, işlemci, hdd, anakart gibi parçaların değerlerine de göz atın. Ekran kartı iyi bir değer verse bile hava sirkülasyonu kötü olduğu için diğer parçalar siz farkında olmadan ısınabilir.
Gta 5 ultra ayarlarda ekran kartı 83 derece, işlemci 70 civarı oluyor normal değer mi? Diğerlerinide kontrol ederim.
Görüntüye ne bakıyorsun yahu olması gereken şekliyle tak gitsin işte.
O zaman neden daha fazla bütçe ayırarak renkli fan alır ki insan? Görüntüye önem verdiğim için renkli aldım tabikide

Diğer parçaların sıcaklık değerlerine nereden göz ata bilirim?
Kontrol ettim tüm fanlar doğru. Konu Kilit.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı